Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Използвам услугите им вече повече от 2 години. Не съм особено доволен от съпорта, но без пари толкова. Писах им преди година за изчезнали 20 домейна и нямаше абсолютно никакъв отговор. Сега е друго. Изведниъж, без никакви писма за обновяване на домейните са ми изчезнали всичките домейни, а те са над 150... Някой да е използвал услугата им и да има подобен опит?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отдавна се отказах от тях. Не знам защо и ти не си го направил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло не си заслужава много съотношението усилия за поддръжка и ползи, но мисля, че успявах да извлека максимума от тази услуга, а сега и без нея оставам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение, че нямаш гаранция няма и смисъл да извличаш нищо. Малко звучи като клише, но евтиното излиза скъпо. Аз използвам двама Хостинг/Домейн доставчика. Host.bg и Sms Hosting. Доволен съм от тях. Естествено не е реклама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам услугите им вече повече от 2 години. Не съм особено доволен от съпорта, но без пари толкова. Писах им преди година за изчезнали 20 домейна и нямаше абсолютно никакъв отговор. Сега е друго. Изведниъж, без никакви писма за обновяване на домейните са ми изчезнали всичките домейни, а те са над 150... Някой да е използвал услугата им и да има подобен опит?

Проблема при тях за изчезването на домейни има лесен отговор. Имат автоматична система за премахване на фалшиви регистрирани домейни която ущетява. Ако някои от сайтовете са били офлайн за повече от 3 часа домейна се изтрива автоматично без право на връщане в следващите 6 месеца (мисля че толкова бяха) Прочети им Terms of services, там пише всичко относно изтриването на домейни. Имай предвид че изпозлваш ли ги сайтовете ти трябва да имат и повече от 20 посещения всеки месец, на третия месец ако сайтът е имал общо 20 посещения за месеца, пак го губиш домейна, внимавай със тези неща. За съжаление много хакери, спамъри и какви ли не ги използват за лоши лични облаги и от .tk се опитват по някакъв начин да ги разкарат.

Има и друго, ако си получил атака на сайт домейна се изтрива пак по същия начин и пак за срок от време не можеш да си го регистрираш пак.

Все пак не плащаме за това а за да се борят иска време и пари, сървъри и т.н. :) Не им се сърдете за нищо :)

Редактирано от pipetko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.