Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Кариерата ми с телефони започна с един SonyEricson ... Motorola ... Nokia x6 - и от този Symbian ... скачам на Nokia Lumia 930, закупена на премиерата и.

За 1-2 седмици, разучих менюто и свикнах с него ... уважавам и се чувствам пристрастен към Windows!

Обаче се сблъсквам с един проблем ... не мога да тегля приложения!

Регистрирах се тук: http://www.windowsphone.com/bg-bg

/като си написах точната рождена дата: 07.11.1996 - Dimo Varbanov/ и започна да ми иска "Позволение от родител" , но си изгубих паролата, изисквах я многократно да ми я възобновят, било на SMS или по e-mail - без резултат!

Направих си нов акаунт /като дадох за рождена дата: 01.10.1955 - Dimo Rumenov/, но въпреки всичко, пак ми иска "Позволение от родител" ... влизам с лаптопа в новият акаунт с идеята да започне да ме пуска да тегля приложения, но резултат няма - стигам до едно положение и пак отначало започва всичко ...

Телефонът изписва:

Публикувано изображение

С лаптопа стигам до:

Публикувано изображение

ВЪПРОС: - Какво ще направим, за да успея да тегля приложения, без този спиращ ме надпис ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи му възстановяване до заводски настройки, като преди това изтриеш данните за акаунта от телефона!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да го направя ? ... аз съм индианец в момента, единственото което ми е познато по телефона е менюто и иконите ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да го направя ? ... аз съм индианец в момента, единственото което ми е познато по телефона е менюто и иконите ...

Отиваш на настройки>информация и му даваш ''нулирай телефона''.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега Върбанов, в това мнение много кратко, точно и ясно ти казаха къде е проблема и не е необходимо да нулираш нищо и да пускаш тема след тема.

Изтегли си упътвания, книжка трябва да имаш и изобщо четене и образоване му е майката, защото никой не се е родил научен.

Предполагам в тубата и клипове има бол...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм ... е що да трябва да е от MS сайт ? моя account е с e-mail от abv и си го ползвам и на лаптопа и на телефона без проблем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е най-сигурно че синхронизацията и бекъпа (при евентуален ресет) работят както трябва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички настройки > Информация > Нулирай телефона 

... всичко от телефона се изтри, добре, че нямах SIM карта ... че знам ли и номерата можеха да отидат :)

Но вече всичко е ОК ... БЛАГОДАРЯ Ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова време никой не ти е отговорил - инсталираш си Metro file manager и можеш да си създаваш папки, на които дс слагаш пароли, а в тези папки можеш да поствяш всякакви файлове. Има само един малък проблем - приложението може да се инсталира само на (не може на microsd картата) и защитените папки ще се съхраняват само на телефона, т.е не на microsd картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.