Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем windows-a  когато го инсталирам си работи  сравнително добре  и е доста бърз но след няколко дни започва да твари   и става доста бавен   не е от най бавните просесора му е 

ntel Core Duo E8400 - 3.00ghz / 6m / 1333    с 4гб  рам DDR3  

не мисля че е и от  прегряване  защото при инталирането на windows-a  не съм го изключвал  а когато го инсталирам   няма проблем и така  само няколко дни    пробвал съм доста windowsi но без резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли HDTune и направи тест на твърдия диск,Sentinel  също върши добра работа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако инсталираш програми за "оптимизация (примерно tuneup и подобни за регистри)" от тях става бавен...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако инсталираш програми за "оптимизация (примерно tuneup и подобни за регистри)" от тях става бавен...

Аз като съм ги инсталирал да не би да ми е бавен ?Ползвам инструменти за оптимизация от доста време :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С  твърдия диск нямам проблем  тествал съм  го   възможно ли е да се получава срив в системата  след изключване на тока  когато компютъра работи  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С  твърдия диск нямам проблем  тествал съм  го   възможно ли е да се получава срив в системата  след изключване на тока  когато компютъра работи  

Възможно е .Може и лош да е релийза на Джама който слагаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш други дялове/дискове може и да имаш бацил в системните папки за систем рестор по-другите дялове/дискове.Или след всяка преинсталация инсталираш един и същ бацил/моньор (платени игра, програма) теглена от торент.

Редактирано от Joll1Roger (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни дали се товари де. Прегледай процесите и сам ще разбереш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Ползвам инструменти за оптимизация от доста време :wink12:

Пробвай да не ползваш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.