Премини към съдържанието
Mitko Gocin

Как да свържа миксера към лаптопа си

Препоръчан отговор

Здравейте имам миксер Electron R8 искам когато пусна от лаптопа да искарам звук на колоните, а колоните са свързани към ресийвър..! Това по долу са снимките на пулта, ако може да ми кажете точно кой кабел къде да сложа ! Благодаря предварително !

post-351707-0-58475100-1406399575_thumb.

post-351707-0-95901300-1406399599_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

от слушалките на лаптопа към aux... трябва ти кабел 3,5мм стерео жак към 5 мм стерео жак или 3,5мм стерео към 3,5мм стерео жак + преходник 3.5мм стерео букса към 5мм стерео жак...п.с. да знаеш че ако миксера не е занулен и върне ток към буксата на лаптопа, ще си изгориш звуковата карта... затова по добре карай лаптопа на батерия или миксера и лаптопа да са на един и същ занулен разклонител в занулен контакт...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става пак няма звук, обеснете ми ако обичате от лаптопа до иксера какъв кабел трябва и за ресийвъра също ... защото колоните са свързани към ресийвъра... и предполагам че от ресийвъра до пулта пак трябва кабел но къде да го включа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.