Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Чрез търсачката не намерих нищо, което да ми е от полза, затова публикувам нова тема.Бих искал да ми препоръчате апарат (не смартфон) с 2 сим карти, без операционна система. Става дума само за разговори. Да има издръжлива батерия, нормален екран (~1,8 инча и нагоре), до 50 лева.Разглеждах Nokia 101 и Nokia 107. 101 вече го няма на българския пазар (поне аз не мога да открия такъв нов, не искам втора ръка). Спрях се на 107, но искам и вашето мнение и за други апарати за да мога да реша. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нокия 206 (има го и с 1 и със 2 слота за сим), но не е в бюджета ти... за тоя бюджет само 2-ра злоупотреба... 107 също не изглежда зле и батерията не е малка, а 101 е с малка батерия, гледай да го купиш запечатан (при отваряне на кутията трябва да има лепенка която да срежеш за да отвориш кутията) за да си сигурен че е с оригинална, а не с подменена батерия... нокия x1-00 има още по голяма батерия... брат ми ползва такава вече няколко години

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.