Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Окончателен избор на смартфон

Препоръчан отговор

Здравейте на всички.

Днес съм тук търсейки съвет при окончателен избор на смартфон. Спрял съм се на марката HTC и по-точно на тези два модела - HTC Desire 500 и HTC Desire 601.Въпросът ми към вас е - с какво 601 е по-добър или въобще по-добър ли е от неговия предшественик Desire 500?Изборът за мен е важен затова се допитвам до вас.Всякакви предложения извън тези два модела са добре дошли (бюджет до 400 лв), но най-вероятно няма да се спра на друг избор.

И един страничен въпрос - кой от двата магазина бихте избрали http://gsm-bg.eu/ или http://elitmobil.bg/ ? От Варна съм затова съм се спрял на следните два. Ако имате информация/впечатление, моля споделете ги.

Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 601 му куца само камерата пред 500, и то по документи. Уж прави 1080р видео, ама 500-ката и със 720р видео не се справя. Общо взето, камерите и на двата телефона са колкото да има. Като махнем това, 601 превъзхожда 500 от всякъде другаде, дисплей, процесор, вградена памет, рам памет (те и за 500 казваха, че с 1гб рам ще излезе, ама дойде със 700 и кусур, да го имаш напредвид). 601 също е с киткат (съответно Sense 5.5), 500 едва ли ще получи киткат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване