Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумници!!! :) Искам да избера нещо за вкъщи, понеже съм голям меломан, и не мога без музика и половин ден.. Какво бихте ми предложили за моят бюджет-250 лева.. Аз мисля да си взема Sony CMT-S20 със тези слушалки Sony MDR-V55W.. Задължително искам и хубави слушалки, защото в 60% от ежедневието съм със слушалки.. Ако имате по добри идеи.. Давайте.. *Много харесвам марката Sony* защото са се доказали за мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Техника не се избира само по марката, гледат се и други неща като характеристика/ отзиви от потребители и т.н.

За системата, която сте избрали ще кажа, че е малко слабичка. Затова се насочете към някой друга. Поне 2x20 RMS.

Относно слушалките, за тези пари вижте какво предлагат AKG или Sennheiser, и вярвам ще останете по доволни от избора.

Има вариант, ако ползвате компютър, като източник от който "пускате" музиката, да си вземете една 2.0 или 2.1 активна системка.

В такъв случай разгледайте предложенията от Microlab и Edifier, вписващи се в бюджета до 250 лв.

Пък слушалки може и по нататък да си изберете.

Ако искате по качествена техника но втора ръка, търсете усилвател+ озвучителни тела (подходящи за него)

Успех в избора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Димитър Иванов
      Здравейте!
      От известно време насам ползвам Sony xperia xa1.
      И имам слединият проблем:
      Като си отключа телефона и ми показва следното съобщение:
      "Няма поддържани приложения за този етикет, инсталирани на устройството"
      Това съобщение ми излиза след всяко отклюване на телефона и след, което на всеки десет минути горе-долу.
      Ако някой е имал същия проблем моля да сподели решение !
    • от Valentin Kostadinov
      Здравейте! Решил съм да си взема DSLR фотоапарат. Любител аматьор съм така, че за първи апарат мисля да отделя до 1300-400лв. Ще ми трябва предимно за снимане на пейзажи и нощни снимки. Спрял съм се на няколко модела. 
       Nikon D5600
      Nikon D3500
      Canon 750D
      CANON 2000D 
      SONY A68

моля споделете мнение за въпросните апарати. Гледам доста сравнения е нета и като цяло Сонито бие всички с характеристиките си, но все пак не знам до колко наистина е добър. Иначе в момента във Фосинтезис го има на промоция с два обектива. 
      Ще съм благодарен за адекватни коментари!
    • от Тъп Но Грозен
      Здравейте имам един много странен проблем. При набиране на даден номера преди още да е дало свободно, и разговора прекъсва. Когато някой ме набира мен по-същият начин, преди да даде свободно "Разговорът завърши". Проблема се решава при рестартиране на телефона, за няколко часа или ден и после е пак същата ситуация.   
      Пробвах да реша проблема, с нова карта от оператора, не се получи. Сменях мобилната мрежа от 3 на 4г оправя се за известно време и пак е същото.

Телефона е с най-новият софтуер 5.1.1 

Моля, ви помагайте
    • от |VIP|d3v1L
      Здравейте. Използвам Sony Xperia Z3 Plus. Имам голям проблем с прегряването на телефона. Без да го използвам няколко часа държи температура на процесора около 38-40 градуса. Когато го използвам започва да грее като печка. Вдига температура от 45-50 градуса при сърфиране в браузъра, социалните мрежи и т.н. 55-65 градуса при по - голямо натоварване например от игри независимо каква е играта и колко е тежка. Камерата в този случай е неизползваема. Излиза съобщение което уведомява, че устройството е с повишена температура и тя ще се изключи автоматично, за да се охлади. Това се случва при заснемане на видео, 4К видео и по - рядко при снимки. Търсих много из нета, но нищо конкретно не намерих. Пишеше в един сайт че от Sony са пуснали някакъв пач за този модел, който оправял проблема с прегряването, но не можах да го открия. Моля ако някой е имал подобен проблем и го е разрешил  по някакъв начин да сподели. Благодаря предварително! 

• от HackerX
      Разглеждах телевизори до 1000лв и се спрях на SONY KDL-48WD650 (1, 2) Добър избор ли е както за филми, така и за игри на PS4?
      Като алтернатива има LG 49LH630V, той по-качествен ли е и струва ли си допълнителната разлика в цената?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.