Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Домашна системка

Gosu!!!

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумници!!! :) Искам да избера нещо за вкъщи, понеже съм голям меломан, и не мога без музика и половин ден.. Какво бихте ми предложили за моят бюджет-250 лева.. Аз мисля да си взема Sony CMT-S20 със тези слушалки Sony MDR-V55W.. Задължително искам и хубави слушалки, защото в 60% от ежедневието съм със слушалки.. Ако имате по добри идеи.. Давайте.. *Много харесвам марката Sony* защото са се доказали за мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Техника не се избира само по марката, гледат се и други неща като характеристика/ отзиви от потребители и т.н.

За системата, която сте избрали ще кажа, че е малко слабичка. Затова се насочете към някой друга. Поне 2x20 RMS.

Относно слушалките, за тези пари вижте какво предлагат AKG или Sennheiser, и вярвам ще останете по доволни от избора.

Има вариант, ако ползвате компютър, като източник от който "пускате" музиката, да си вземете една 2.0 или 2.1 активна системка.

В такъв случай разгледайте предложенията от Microlab и Edifier, вписващи се в бюджета до 250 лв.

Пък слушалки може и по нататък да си изберете.

Ако искате по качествена техника но втора ръка, търсете усилвател+ озвучителни тела (подходящи за него)

Успех в избора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...