Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Toshiba 3TB поддържа ли се на дъно Dell

Препоръчан отговор

Здравейте, не можах да разбера дали 3TB ще ги поддържа на дъно Dell Dimension 9200 / XPS 410 с този Хард диск Toshiba 3TB, 7200 об/мин, 64MB, SATA 3.0. Тъй като нямам достатъчно място и смятам да закупя този хард диск. Наясно съм, че не мога да ползвам SATA3, за мен важното дали 3TB ще ги разчете? Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не можах да разбера дали 3TB ще ги поддържа на дъно Dell Dimension 9200 / XPS 410 с този Хард диск Toshiba 3TB, 7200 об/мин, 64MB, SATA 3.0. Тъй като нямам достатъчно място и смятам да закупя този хард диск. Наясно съм, че не мога да ползвам SATA3, за мен важното дали 3TB ще ги разчете? Благодаря предварително.

Аз имам една щайга на Дел, Е5500, доста стара, и си поддържа съвсем нормално 3Т диск (моя е Seagate)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не сте уточнили каква ОС ползвате. За windiws 7/8 няма да имате проблем. Ако сте с XP няма да можете да виждате целия обем като един дял

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Взех Seagate 3TB sata 3.0 за съжаление дъното не го разчете. Успях да го върна и сега се насочвам за външен хард диск с USB до 200лв кой бихте ми препоръчали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване