Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със слушалки RevoBeats J71 Denim

Wildzet

Препоръчан отговор

Вчера си ги поръчах, днес дойдоха на прилична цена от 19лв. Включвам ги в телефона (Nokia C2-01) и след 40 секунди "слушане" екранът на телефона ми става бял, изключва се и след 5 секунди се включва сам(рестартира се...). Пред 40-те секунди "слушане'' звукът е супер слаб, усилил съм докрай, звукът става силен, само когато натисна копчето продължително(това за сменяне на песена от слушалките). Пробвах слушалките на друг телефон(Samsung Galaxy S5), на него се чува звук, не се рестартира, но звукът пак е супер слаб освен ако не съм натиснал продължително копчето. Искам да си оправя проблема на nokia-та :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Пробвала съм RevoBeats J71 на доста модели и се чува много добре.

Най-вероятно е една от изброените опции:

- проблем с куплунга- имала съм такъв случай. След смяна, проблемът изчезва

- проблем с батерията- появява се подобен проблем

- проблем със софтуера

Най-добре е да я погледне сервиз. Със сигурност, ще намерят и отстранят проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но с други слушалки нямам проблем. Аз и с Рево-то нямам проблем, освен че трябва да натискам копчето за да чувам музиката силно и че единия ми телефон се рестартира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върни ги тези слушалки от където си ги купил да ти ги сменят с изправни. Проблеме е явно в самите слушалки. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Върни ги тези слушалки от където си ги купил да ти ги сменят с изправни. Проблеме е явно в самите слушалки. 

Как да ги върна като те ми ги донесоха вкъщи, през е*онт екпсрес. 

Здравейте!

Можете да върнете поръчката си в срок до 7 дни след датата на покупката. Транспортните разходи по връщането се поемат от RevoPad при условие, че стоката е върната със същите куриерски услуги, с които е получена! Стоката трябва да е в пълна окомплектация (кашони, книжки, дискове, пликове и т.н.), с непроменен софтуер и ненаранен външен вид.

Поздрави,

Екипът на RevoPa

Трябва да отида до офиса на ек*нт експрес ли? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Вчера си ги поръчах, днес дойдоха на прилична цена от 19лв. Включвам ги в телефона (Nokia C2-01) и след 40 секунди "слушане" екранът на телефона ми става бял, изключва се и след 5 секунди се включва сам(рестартира се...). Пред 40-те секунди "слушане'' звукът е супер слаб, усилил съм докрай, звукът става силен, само когато натисна копчето продължително(това за сменяне на песена от слушалките). Пробвах слушалките на друг телефон(Samsung Galaxy S5), на него се чува звук, не се рестартира, но звукът пак е супер слаб освен ако не съм натиснал продължително копчето. Искам да си оправя проблема на nokia-та :)

Хората твърдят, че са тиизпратили безплатен чифт слушалки.

Не бъдеи невъзпитан.

Кажи едно благодаря или  ако пак има проблем - сподели... може да ти изпратят още едни :)

Аз също си купих  revobeats и съм супер доволен. Твърдят, че към коледа ще има нов по-висок модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хората твърдят, че са тиизпратили безплатен чифт слушалки.

Не бъдеи невъзпитан.

Кажи едно благодаря или  ако пак има проблем - сподели... може да ти изпратят още едни :)

Аз също си купих  revobeats и съм супер доволен. Твърдят, че към коледа ще има нов по-висок модел.

Сляп ли си или на сляп се правиш? Прочети отново първите думи в поста ми. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сляп ли си или на сляп се правиш? Прочети отново първите думи в поста ми. 

Би ли посочил, кои първи думи от поста ти?

Като изключим физическата слепота, с която природата е ощетила някои хора, принципиално всеки от нас е сляп за това, което не знае или понякога просто разсеян, но за това са околните. Да му покажат това, което е пропуснал, та за кои първи думи иде реч?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...

Първото изречение

Вчера си ги поръчах, днес дойдоха на прилична цена от 19лв.

Поръчах си ги и си ги платих :) Тоест съм си ги купил. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първото изречение

Поръчах си ги и си ги платих :) Тоест съм си ги купил. 

Да, извинявай. Не се разбрахме. По-долу в поста пише, че са ти пратили втори чифт, слад като сподели проблема. Исках да видя дали някой в българия прави така. По други точки на света това си е редовна практика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провери колко е импеданса на слушалките и за колко е предвиден телефона. Вероятно има значително разминаване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване