Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нова компютърна конфигурация

Препоръчан отговор

Здравейте на всички. Един приятел е решил да си закупи настолен компютър като максималната сума която може да даде е 2500лв. За това ако може да дадете вашите предложения тук. Компютъра ще се използва за игри. Единствено само конфигурация без монитор мишки и глупости! Очаквам вашите предложения... Благодаря предварително. Ако може частите да са от Ardes.bg... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В nikem/sky без да го смятам ще ти излезе може би 200-300 лв. по-евтино. 

И монитора е много важен, та кажи ако имаш такъв.

Ето ти една тема от съвсем скоро Компютърна конфигурация с бюджет 2500-3000. Може да си избереш нещо от нея.

Не се е променило нищо! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано се шегуваш с това си предложение! :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано се шегуваш с това си предложение! :D

Няма шега,няма измама :D  аз препоръчвам това,ако има желание нека погледне компоментите а после да си изкаже мнението какво мисли ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. Един приятел е решил да си закупи настолен компютър като максималната сума която може да даде е 2500лв. За това ако може да дадете вашите предложения тук. Компютъра ще се използва за игри. Единствено само конфигурация без монитор мишки и глупости! Очаквам вашите предложения... Благодаря предварително. Ако може частите да са от Ardes.bg... Публикувано изображение

хехеее големите лекенца , той не може ли да си направи една регистрация във форума и да напише два реда? 

хехеее големите лекенца , той не може ли да си направи една регистрация във форума и да напише два реда? 

моето предложение 

http://nikem-bg.net/cart/2086p1r3022p1r50236p1r45225p1r1157p1r49339p1r2059p1r51947p1rf.html

xaxaxaxaxxa :D

кое направи 1700 лева не знам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

моето предложение http://nikem-bg.net/cart/2086p1r3022p1r50236p1r45225p1r1157p1r49339p1r2059p1r51947p1rf.html

xaxaxaxaxxa :Dкое направи 1700 лева не знам!

Смятал съм всяка една част по-отделно крайната цена излезе 1772 лева ;):D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма шега,няма измама :D  аз препоръчвам това,ако има желание нека погледне компоментите а после да си изкаже мнението какво мисли ;)

Дъното е излишно скъпо, за клок в домашни условия едно за 200-250 лв. е предостатъчно, но пък и без това с този процесор дето си му сложил клок няма да види. С видеокартата освен игри преди 5-6 години друго едва ли ще успее да подкара! Хард диска е външен Захранването е боклук. Кутия не виждам. С паметта горе долу си уцелил. Може би през последните месеци това е най-безумното предложение! :D

Поне да беше погледнал темите за конфигурации и да ''препишеш'' от някой колега някоя конфигурация и евентуално да промениш нещо. 

Автора или някой друг ще вземе да те послуша и после ще се чуди какво да прави! Повече чети, по-малко пиши.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дъното е излишно скъпо, за клок в домашни условия едно за 200-250 лв. е предостатъчно, но пък и без това с този процесор дето си му сложил клок няма да види. С видеокартата освен игри преди 5-6 години друго едва ли ще успее да подкара! Хард диска е външен Захранването е боклук. Кутия не виждам. С паметта горе долу си уцелил. Може би през последните месеци това е най-безумното предложение! :D

Поне да беше погледнал темите за конфигурации и да ''препишеш'' от някой колега някоя конфигурация и евентуално да промениш нещо. 

Автора или някой друг ще вземе да те послуша и после ще се чуди какво да прави! Повече чети, по-малко пиши.

Ооо да това е доста добър съвет.Между другото не обичам да преписвам така,че реших сам да избера компоненти :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм модератор, но....

Неправилно:

Цитат

Никой не е длъжен да отвори 10 линка(ако е цяла конфигурация) и да проверява какъв точно компонент е имал предвид автора на поста. А и ценовите листи на фирмите се сменят много динамично, и е възможно още на другият ден един гол линк да не води към нищо, и да се чуди човек какъв по дяволите компонент трябва да е това. От сега нататък авторите на всички теми или постове с "неправилни" линкове ще бъдат предупреждавани да ги редактират, а в последствие, при липса на комуникация темите(постовете) ще бъдат изтривани!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ASROCK H97 PERFORMANCE /1150
XEON E3-1231V3/QUAD/3.4/8M/B0X
CM HYPER 212 EVO
2X8G DDR3 1600 GEIL EVO LEGGERA
Samsung 250GB SSD 840 EVO SATA 6Gb/s
3T SG SATA 6G/7200/64M 3Y/WARR
GB R9 29OC-4GD
PSU CM G750M /750W/APFC/MODUL
FD DEFINE XL R2 BLACK

Обща стойност: 2 528.24 лв. с ДДС

От магазина на който държиш излиза: 2 801.00 лв

Успех с покупката.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смятал съм всяка една част по-отделно крайната цена излезе 1772 лева Публикувано изображение

Типично в свой стил предлагам да ги изядем и изпиев тези пари , така ще има в пъти по-голяма полза от тях. Дъното е безумно скъпо. ЗА 1200лв може да му се сглоби конфигурация с Core - i5 с качествени части. Това видео 630-ка , без пари да ми го даваш няма да го взема,да не говорим че до core i5 стой меко казано нелепо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря са предложенията ако някой иска нека добави още! Показах на приятела предложенията ви да ги прегледа но все пак ако има някой повече разбирач нека и той да предложи нещо добро ! :)  И пак благодаря на всички :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Количка.

Eто предложение от мен. Нарочно съм оставил малко от бюджета, ако мислите да пазарувате от ardes, ама не ви го препоръчвам. Там също би трябвало да ги има същите частите. Може да се спести 50 лв. ако се вземе XEON E3-1241V3. i7-4771 e с леко предимство. 16ГБ РАМ ще са предостатъчни за всякакви нужди. 2ТБ хард диск за сторидж и бързо SSD за ОС и програмите. Видеокартата е с достатъчна производителност и при резолюция 1920x1080 и на максимални детайли и anti aliasing ще се играят игрите с много високо fps, доста е тиха и е с много добро охлаждане. Не виждам смисъл от по-скъпа като игрите ще вървят по един и същи начин.

Захранването и много качествено, със златен сертификат, тиха перка дори и при натоварване и достатъчно като ватове, за да се справи с машината. Кутията е широка, с опция за cable managament и добра вентилация. Разбира се, може да се смени с някоя по вкус на вашия приятел. За тези пари аз бих взел това.

Все пак се надявам монитора да не е някой 17/19 инчов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@I'м no† أnŁ٥vۼ, имаш 2 грешки в първата конфигурация, очаквам да си ги намериш... Проверявайте си нещата по няколко пъти преди да предлагате. Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване