Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със скайп

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем със скайпа не иска да ме впише, и ми изписва следния надпис:

Скайп вече не се предлага за Вашата операционна система. Спишете се със своя профил в някой от поддържаните.

На какво се дължи това днес влизах сега не ме пуска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версията на скайпа ви е твърде стара! Опитайте да сложите новата

С най новата влизам но е ламя за ресурси. старата ми беше супер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Майкрософт ги боли шапката ,че на тебе ти е слаб компа. Умишлено са въвели това ограничение  за старите версии защото в новите има рекламки  и разни други тъпотии дето трябва да се връткат докато ти си лафиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно на версия 4 ми вади тоя надпис на версия 5 не ме пуска също а версия 3.8.0.188 тръгва без проблем

Инсталирай най-новата версия на скайпа,впиши се,влез си в профила,след което се отпиши и затвори програмата изцяло,после направи следното :

Натисни Win+R и напиши %appdata% и натисни Enter ,после копирай цялата папка на Skype ,направи си една папка на десктопа,отвори и постави папката Skype там!

После деинсталирай най - новата версия на скайпа ,рестартирай,след рестарта инсталирай версия 3.8,или версия 4.2 ( която искаш ),но преди да отвориш програмата и да я стартираш (имай в предвид програмата трябва да е изцяло изключена,да не е долу в трей менюто),натискаш пак Win+R пишеш отново %appdata% и натискаш Enter,след което папкатаSkype,която запази преди това я поставяш (заменяш с другата) там!

И вече можеш да си ползваш дадената версия на програмата без проблемно!

Това са инструкции на Eternal Life . Номера става, скайп работи 3 - 4 месеца и после пак изпълнявам тия инструкции и така ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последния скаип не показва реклами ако махнеш  отметката за реклами или си направиш "собствен превод" като на страна и език пише клингония/клингонски ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай най-новата версия на скайпа,впиши се,влез си в профила,след което се отпиши и затвори програмата изцяло,после направи следното :

Натисни Win+R и напиши %appdata% и натисни Enter ,после копирай цялата папка на Skype ,направи си една папка на десктопа,отвори и постави папката Skype там!

После деинсталирай най - новата версия на скайпа ,рестартирай,след рестарта инсталирай версия 3.8,или версия 4.2 ( която искаш ),но преди да отвориш програмата и да я стартираш (имай в предвид програмата трябва да е изцяло изключена,да не е долу в трей менюто),натискаш пак Win+R пишеш отново %appdata% и натискаш Enter,след което папкатаSkype,която запази преди това я поставяш (заменяш с другата) там!

И вече можеш да си ползваш дадената версия на програмата без проблемно!

Това са инструкции на Eternal Life . Номера става, скайп работи 3 - 4 месеца и после пак изпълнявам тия инструкции и така ;)

ако иска човек 3.8 работи без тези инструкции но няма видеовръзка с новите версия на скайпа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако иска човек 3.8 работи без тези инструкции но няма видеовръзка с новите версия на скайпа.

Не съм пробвал версия 3.8. Отдавна си ползвам смо 4.2 и откак започнаха тия проблеми със старите версии, все така си я оправям, четворката - работи 3 - 4 месеца, спират ми я и пак с тия инструкции успявам да си я пусна :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм пробвал версия 3.8. Отдавна си ползвам смо 4.2 и откак започнаха тия проблеми със старите версии, все така си я оправям, четворката - работи 3 - 4 месеца, спират ми я и пак с тия инструкции успявам да си я пусна :)

Пробвах неиска пак ще опитам може би не направих нещо както трябва. При изключен скайп ли копираш папката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах неиска пак ще опитам може би не направих нещо както трябва. При изключен скайп ли копираш папката?

Да. Само се впиши с новата версия. Изключи се и влез в папка %AppData% направо извади папката Skype и я сложи в празна папка на декстопа, която си създал предварително за тази цел. Деинсталирай новата версия, рестартирай. Инсталирай 4.2 но НЕ СЕ ВПИСВАЙ. Отвори папка %AppData% изтрий там папката на Skype и постави тази, която си съхранил на нейното място.

И като се впишеш веднага спри обновяването на Skype

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Само се впиши с новата версия. Изключи се и влез в папка %AppData% направо извади папката Skype и я сложи в празна папка на декстопа, която си създал предварително за тази цел. Деинсталирай новата версия, рестартирай. Инсталирай 4.2 но НЕ СЕ ВПИСВАЙ. Отвори папка %AppData% изтрий там папката на Skype и постави тази, която си съхранил на нейното място.

И като се впишеш веднага спри обновяването на Skype

не иска обаче

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не иска обаче

Хм, при мен и братовчед ми винаги се получава. ИНСТАЛИРАШ НАЙ-НОВАТА ВЕРСИЯ, НАЛИ? Вписваш се, отписваш се, влизаш в Апдата, вадиш папката Skype и я запазваш в празна папка някъде, например на Работен плот. Деинсталираш най-новата версия. Пак влез в %AppData% и виж ако е останало нещо, изтрий го ръчно защото май има още една папчица на скайп с име Skype PM. Рестарт - инсталираш версия 4.2, НЕ СЕ ВПИСВАШ  - отваряш %AppDaata% триеш папка Skype на нейно място поставяш запазената папка скайп от най новата версия и тогва вече стартираш скайпа..

Дано се получи. Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, при мен и братовчед ми винаги се получава. ИНСТАЛИРАШ НАЙ-НОВАТА ВЕРСИЯ, НАЛИ? Вписваш се, отписваш се, влизаш в Апдата, вадиш папката Skype и я запазваш в празна папка някъде, например на Работен плот. Деинсталираш най-новата версия. Пак влез в %AppData% и виж ако е останало нещо, изтрий го ръчно защото май има още една папчица на скайп с име Skype PM. Рестарт - инсталираш версия 4.2, НЕ СЕ ВПИСВАШ  - отваряш %AppDaata% триеш папка Skype на нейно място поставяш запазената папка скайп от най новата версия и тогва вече стартираш скайпа..

Дано се получи. Успех!

скайп пм не махах изабравих да ресна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

скайп пм не махах изабравих да ресна

Опитай така - изтрий и Skype PM и рестартирай, после изтрий папка Skype на версия 4.2 и на нейно място пусни в %AppData% папката на новата версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитай така - изтрий и Skype PM и рестартирай, после изтрий папка Skype на версия 4.2 и на нейно място пусни в %AppData% папката на новата версия.

не става брат май вече тая гимнастика не работи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неприятно. При мен винаги се получава, дори преди 3 дена го правих тоя номер http://prikachi.com/images.php?images/586/7524586T.jpg

От тук си свалям старата версия http://www.computers-bg.net/skype/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и аз до снощи си ползвах 4 рката ама това е макрософт са идиоти.

то аз си я имам свалена от замундата. Сложих си тройката работи и се свързва, ей това не им разбирам на тия простаци 4 рката не се поддържа а тройката се.

Опс стана мерси много. Свалих твоята версия с моята четворка не става номера, но с тази стана. Даже копирах папката от версия три и я поставих ме вписа без проблем. Евала баце. мерси много

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте  и от мен! 

Аз имам същия проблем като повечето, които са писали, но все пак да споделя:

Компютъра на родителите ми е стар и със слаби характеристики. Ползват го само и  единствено за скайп и най-вече заради камерата. Да, но от днес вече тя не тръгва.Успях да инсталирам през "Тийм вюър" (понеже живеят далеч от мен)  версия 5.10 на скайп , но има само звук без видео. Има ли някой някакво решение на проблема?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване