Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Win 8.1

Vasilew

Препоръчан отговор

Добър ден, след инсталация на Windows 8.1 се появи проблем за които и други говорят като мен имат - след log in, се появява черен екран на който се вижда само курсура на мишката и нищо друго.. пробвах ctr+alt+del и не се отваря task manager. Ако някои има решение моля да го сподели.

Лаптопа е с Amd процесор и е доста старичък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Марка и модел на лаптопа. Съответно Windows 8.1 легален ли е или е свален от торентите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

HP Compaq 6715S, свален е от торентите, но досега само него съм исталирал и няма никакви проблеми на другите компютри.

Извинявам се, че съм забравил да напиша марката и модела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да има проблем с Windows 8. Лаптопа спокойно може да работи с Windows 7. В сайта на производителя има драйвери обаче само за Windows 7 и Windows Vista и може да имаш проблеми с инсталирането на някой от драйверите ако си с Windows 8.

Предполагам това ти е модела. С колко Gb РАМ памет си.

По-добре си сложи Windows 7, за да нямаш проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че проблемът е с видео драйверите.. Ще пробвам да оправя проблема, ако не стане ще се върна към Windows 7. Попринцип на моя компютър си работя с Win 7, но исках да видя дали този старичък лаптоп може да работи без проблем на най-новата версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...