Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Помогнете ми с избор на мишка A4Tech Bloody V8 или Sensei Raw Na'Vi edition

napafkaN

Препоръчан отговор

По заглавието ще разберете какво имам предвид,ако може да ми помогнете в избора защото и двете много ми харесват ,но казват ,че Sensei raw на 3 месеца се е чупела и затова ми трябва помощ с избирането. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то зависи как я използваш. Ако се нервиш и удряш мишката по масата може и 1 седмица да не издържи. За първия модел мога да дам само хубави отзиви. Имам 2-3 познати геймъри и са доволни от нея. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то зависи как я използваш. Ако се нервиш и удряш мишката по масата може и 1 седмица да не издържи. За първия модел мога да дам само хубави отзиви. Имам 2-3 познати геймъри и са доволни от нея. 

Ми аз не съм такъв човек главно я ползвам да играя CS:GO (Counter strike : Global offensive ) казват ,че Sensei Raw  се чупи на 3 месеца поне един познат на 3-тия месец здаде багажа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз не съм такъв човек главно я ползвам да играя CS:GO (Counter strike : Global offensive ) казват ,че Sensei Raw  се чупи на 3 месеца поне един познат на 3-тия месец здаде багажа :)

За тази цел има гаранция. Това е техника и всичко е на късмет. За втория модел нищо не мога да ти кажа, защото не съм я тествал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое ти хареса - шарената кутия ли? - всичко дето е на нея на Bloody V8 работи само ако е активиран Core3 или Core4 режим за които искат допълнителни пари - иначе има демо режим само от 1000 клика.  V8 не ми харесва защото е прекалено ръбата, и не знам кой глупак е решил че ще е много добре ако гумата дето ляга палеца е назъбена. Оределно нещо много си повярваха от А4 че са голямата работа и качеството на мишките им в момента изобщо не е като Х7 серията на времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време съм играл с мишка като sensei-a и за това на мен ми допада повече. Bloody-то не ми е удобно макар да не е малко. За sensei-а е така. Не са от най-качествените, но на един приятел му държи година вече. В момента съм с MS2К(от devastator). Харесва ми, и е удобна(големичка е). Сензора не е от най-качествените, но на 800 dpi става. Но за CS dpi не трябва толкова. Препоръчвам ти нея, хубава е. И аз играя CS:GO и ми е идеална.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми едни 140-150 лева 

Няма смисъл да хвърляш толкова пари за мишка - до 100лв. има доста прилични предложения!

Лично аз бих избрал ROCCAT KONE за 84 левчета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време съм играл с мишка като sensei-a и за това на мен ми допада повече. Bloody-то не ми е удобно макар да не е малко. За sensei-а е така. Не са от най-качествените, но на един приятел му държи година вече. В момента съм с MS2К(от devastator). Харесва ми, и е удобна(големичка е). Сензора не е от най-качествените, но на 800 dpi става. Но за CS dpi не трябва толкова. Препоръчвам ти нея, хубава е. И аз играя CS:GO и ми е идеална.

Аз съм свикнал с високо ДПИ да се въртя като нинжа :Д  аз играя с 2000 ДПИ и още изкам просто не ми стига 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване