Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гуми за ел. инвалидна количка

cherven89

Препоръчан отговор

Здравейте! Трябват ми бандажни(непомпещи се) гуми за електрическа инвалидна количка с размери - 200x50 Standard Rim 27.5x93. Помпещите мога да намеря, но не са вариант за мен, защото като се спука няма кой да ми я направи... Ако знаете откъде мога да намеря такива ще съм много благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,поръчка от eBay опция ли е или трябва да е някъде от България?http://www.ebay.co.uk/itm/Pr1mo-Primo-Spirit-Wheelchair-Tire-200x50-8-x2-Standard-Rim-27-5x93-without-hub-/171317241002Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,поръчка от eBay опция ли е или трябва да е някъде от България?http://www.ebay.co.uk/itm/Pr1mo-Primo-Spirit-Wheelchair-Tire-200x50-8-x2-Standard-Rim-27-5x93-without-hub-/171317241002Поздрави!

Вариант е. Тази я видях, но не знам дали е непомпеща се..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вариант е. Тази я видях, но не знам дали е непомпеща се..

Здравей, попаднах на тези: FLAT FREE INSERT, което трябва да рече, че е бандажна.Погедни обаче тук още какво има и също в този сайтТези също май ще станат: ЛИНК, но вече почнах да се бъркам в номенклатура и размери...Поздрави и лек и успешен ден!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 7 месеца по-късно...

Здравей, малко късно се включвам но ако въпросът за бандажни гуми стои все още на дневен ред аз мога да доставя такива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване