Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Доставка до България от Amazon?

Препоръчан отговор

Въпроса ми е колко ще бъде доставката на Intel Core i5 3570 до София, България и до колко дни се доставя ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е колко ще бъде доставката на Intel Core i5 3570 до София, България и до колко дни се доставя ?

Най-евтиното е това:

Electronics, Home, Computers $12.99 $3.49/lb

Но, те ще обявят цената на стоката и трябва да платите и мито. Така че накрая се получава същата цена като от български магазин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

FREE Shipping. пише до цената.. друго са вече митата, данъците и т.н. които трябва да се платят.

АКо беше прочел малко повече щеше да видиш че тази безплатна доставка е за 50-те щата и DC :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Здравейте.

Ще използвам темата, за да задам и аз няколко въпроса - нямам никакъв опит с Амазон. Обмислям да взема диск 6 TB WD Green. Първо за карето горе вдясно - Amazon Prime - това е някакъв вид премиум акаунт, който се заплаща с някаква такса ли? Следващите две отметки - едното е услуга за възстановяване на данни, а другото - добавка към гаранцията ли е? Отделно от това би трябвало да си има 2 години гаранция - нали?

И може би първият въпрос трябваше да е отново за онова Free Shipping. От тази страница избирам вторият ред - предполагам това означава, че купувам направо от Амазон? В кошницата ми излиза 250,40 долара. Мога ли да разбера колко ще е крайната сума(какво още има за плащане) преди да съм се регистрирал? Ако трябва да се плаща мито и/или ДДС - последното няма да има смисъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Ще използвам темата, за да задам и аз няколко въпроса - нямам никакъв опит с Амазон. Обмислям да взема диск 6 TB WD Green. Първо за карето горе вдясно - Amazon Prime - това е някакъв вид премиум акаунт, който се заплаща с някаква такса ли? Следващите две отметки - едното е услуга за възстановяване на данни, а другото - добавка към гаранцията ли е? Отделно от това би трябвало да си има 2 години гаранция - нали?

И може би първият въпрос трябваше да е отново за онова Free Shipping. От тази страница избирам вторият ред - предполагам това означава, че купувам направо от Амазон? В кошницата ми излиза 250,40 долара. Мога ли да разбера колко ще е крайната сума(какво още има за плащане) преди да съм се регистрирал? Ако трябва да се плаща мито и/или ДДС - последното няма да има смисъл.

Защо точно wd green? Най-добре е black. Също по-добре 3 по 2TB /примерно/, отколкото 1 6 ТБ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами в друга тема се чудех дали да взема "червен" или "зелен". Red Pro например е на 7200 оборота, вместо на 5400, но все пак теоретичната скорост е 170 MB/s срещу до 150 при зелените. Първият уж има и някакви допълнителни екстри за намаляване на вибрациите, но от друга страна има по-висока консумация на ток, от това очаквам и по-високи температури, има и по-висок шум - 31/34 dB срещу 25/28 dB. Накрая стигнах и до цената :) - зелен 4 терабайта струва около 300 лв., а Red Pro - над 420 лв.

А искам 1х6 вместо 3х2, защото нямам повече място в кутията. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване