Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с прокси сървър!

Препоръчан отговор

Привет!!!

Днес имам проблем с някакво прокси, не съм запознат какво точно е това, знам само че днес нямах интернет и се обадих на networx там ме свързаха с техниците и подкарах нета.Работата е там че нета ми е бавен и ми излиза някакво (Прокси сървъра не отговаря, това е при internet explorer) също и при google chrome изписва ми Не може да се установи връзка с прокси сървъра, а при mozila firefox върви, обаче по рано исках да си сканирам компа ( от мозилата online skener eset) правил съм го много пъти, но сега като искам да направя това сканиране пак ми пише за някакви настроики на прокси.

Не знам какво е това прокси и как да го махна, моля ви помогнете. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно си сложиш в IE настройки за прокси. Махни ги от там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж тук дали имаш тези настройки и ги махни

Не е това проблема. Ако имаш настройки на proxy в IE няма да имаш нет изобщо. По-скоро си провери да не е някоя допълнителна програма (vpn) или друга изкуствено създадена LAN връзка. Или dial up връзка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настройките на IE за прокси са валидни за програмите споделящи глобалните настройки за прокис сървър на winboza ( в това число и на Chrome), а мозилата е с независим конфигуратор, провери ги най-вероятно някой adware ти го е набил без да разбереш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване