Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с D-link DIR-615

Препоръчан отговор

Здравейте, проблемът ми е много странен на ето видео 

(видеото не е от мен, но проблемът е същия) ако може някой да помогне много ще му благодаря!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не разбрах от това, в какво по-точно се изразява проблема ?

Включвам рутера, първо си зарежда напълно нормално, но точно когато се включи wi-fi модула и индикаторната лампичка светне, моментно лампичките за LAN връзките премигват и рутера се рестартира

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Включвам рутера, първо си зарежда напълно нормално, но точно когато се включи wi-fi модула и индикаторната лампичка светне, моментно лампичките за LAN връзките премигват и рутера се рестартира

Прилича на проблем със захранването. Не е изключено да е и друга хардуерна повреда, както и софтуерна (фърмуер). За начало пробвайте да разкачите всичко и наново свържете кабелите, включително това и на захранването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прилича на проблем със захранването. Не е изключено да е и друга хардуерна повреда, както и софтуерна (фърмуер). За начало пробвайте да разкачите всичко и наново свържете кабелите, включително това и на захранването.

Значи за сега пробвах: захранване, захранване + интернет кабел, захранване + лан кабел и всеки път по един и същ начин, между другото рутера го имам от почти 2 години. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

d-link са боклуци (при спиране на тока много модели направо се ресетват до фабрични настройки)... вземи си tp-link, определено си струват парите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

d-link са боклуци (при спиране на тока много модели направо се ресетват до фабрични настройки)... вземи си tp-link, определено си струват парите...

що бе, имам приятели с тея новите дето приличат на новия mac pro и казват, че са доволни, иначе съм мярнал око на Linksys E1200

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно някой кондензатор си е заминал и при пик-а при включване на безжичния интерфейс има недостиг на енергия

ремонта му е стотинки

линксис вече е белкин за тея пари си вземи TP-LINK TL-WR1042ND

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно някой кондензатор си е заминал и при пик-а при включване на безжичния интерфейс има недостиг на енергия

ремонта му е стотинки

линксис вече е белкин за тея пари си вземи TP-LINK TL-WR1042ND

Аз не съм много в ремонтите и за тва ше им го дам на техномаркета да си го оправят, но все пак благодаря за полезния отговор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване