Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

"Задържани" SMS-и, които щели да бъдат обработени

Препоръчан отговор

Реших да donate-на за една игра и започнах да пращам SMS-и на номер 1916 (текстът не е от значение). Всеки смс е по 2.40, засега добре, пращах, пращах, пращах и си получавах кодовете, но получих SMS с текст:

Izharchihte nad 30lv za 24. Moje da produljite da polzvate uslugata sled 24 chasa. Pri novo polzvane na uslugata, vsichki zadurjani SMS shte budat obraboteni. 

Това беше първия ден, на втория ден ( след 24часа) пак използвах услугата и си ги получих тези СМС-и ( пратиха ми кодовете от предишния ден). На втория ден пак си минах този лимит от 30лв и ми "задържаха" 6 смс-а. Днес ( третият ден ) трябваше да изпратя последен СМС за да си получа СМС-ите от предишния ден и като пратих СМС дойде само един код, не седем. Вече един час чакам и кодове - няма. 

Какво да направя? Не трябва да питам родителите ми, защото се сещате - те не знаят :D 

Моля без коментари от сорта " няма смисъл да плащаш за игри " " вложи си парите в нещо смислено " и т.н. Решил съм - направил съм го. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надвишил си кредитния си лимит, това е станало. При подписването на договора се определят тези работи, а дали е възможно сам да си го увеличиш не знам. Може би се изисква съгласието на титутляр, и ако не си ти този, няма как да стане. Последното само предполагам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е все тая за лимита, как да се свържа с тази фирма ли е какво е да ми "обработят" смс-ите по-бързо и да си ги получа :D Че това е последната вноска, която ми трябва :D 

Свързах се с мобилния ми оператор и ми казаха, че трябва да се свържа с фирмата ( не казаха коя ) за смс разплащането. Той (мобилния оператор) не бил виновен за това и нямал нищо общо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм на мястото на някой твой родител и разбера, че си изхарчил 60 лева за два дни буквално за глупости, не знам какви шамари ще ядеш.

Телефон, компютър, телевизор и джобни пари няма да видиш поне 1 месец.

Или просто ще оставя ти да си платиш сметката за всичките SMS-и.

И аз съм правил подобни глупости тайно, но си беше от моите пари и аз си поех риска и аз си ги загубих. Аз си бях виновен. Взех си поука като изгорях с 50 лева.

Всички играем или сме играли онлайн браузер игри, но чак пък да се хвърлят луди пари за тях е прекалено.

Утрешния ден ще махнат играта или ще ти блокират акаунта заради някакво нарушение без да искаш и всичките пари ще отидат в нечии джоб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта е world of warcraft и има 0.001% шанс да спрат сървъра, защото много хора плащат. 

Аз съм на ваучер и АЗ САМ съм си СЪБРАЛ пари, и съм решил да ги вложа :) 

Помолих изрично да няма коментари от този сорт, ама не - нали трябва да си направите мнение темата... Помолих за помощ, не за обяснение, че ако си ми родител ще ме биеш. Бил съм на сметка, от джобни си спестявам и си  я плащам. В момента съм на ваучер и пак сам си зареждам пари когато ми трябва :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е все тая за лимита, как да се свържа с тази фирма ли е какво е да ми "обработят" смс-ите по-бързо и да си ги получа :D Че това е последната вноска, която ми трябва :D

Свързах се с мобилния ми оператор и ми казаха, че трябва да се свържа с фирмата ( не казаха коя ) за смс разплащането. Той (мобилния оператор) не бил виновен за това и нямал нищо общо. 

Ей, тая фаза я най харесвам - "Аз искам и точка. Хич не ме интересува............."

Ми, да те интересува. Има правила и никоой не е длъжен да се съобразява с теб!

Няма решение на твоя проблем, та щеш или не щеш ще почакаш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надвишил си кредитния си лимит, това е станало. При подписването на договора се определят тези работи, а дали е възможно сам да си го увеличиш не знам. Може би се изисква съгласието на титутляр, и ако не си ти този, няма как да стане. Последното само предполагам...

Не предполагай - бъди сигурен.

Пускам джокер - не е нужно титуляра да се яви физически, става и по телефона.

Това на кой оператор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не предполагай - бъди сигурен.

Пускам джокер - не е нужно титуляра да се яви физически, става и по телефона.

Това на кой оператор

Нее! По - горе е писал,че е на ваучер т.е предплатена услуга при, която няма лимит. Проблема му идва от фирмата която администрира играта му, но тя няма да го "забави" с приоритетно обслужване

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На глобул съм, оператора ми каза по телефона, че проблемът е във фирмата със SMS-ите. Та как да се свържа с тази фирма ( та аз даже не я знам коя е ). Колко да ги чакам тея SMS-и и защо го има това ограничение ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На глобул съм,

Малее, при тия в момента е пълна каша. Сменят тарифи и кой знае още какво променят! Във сайта им е пълно с безсмислени обяснения и реклами за нови тарифи. Започвам да се съмнявам у кого е вината!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На глобул съм, оператора ми каза по телефона, че проблемът е във фирмата със SMS-ите. Та как да се свържа с тази фирма ( та аз даже не я знам коя е ). Колко да ги чакам тея SMS-и и защо го има това ограничение ... 

Дали ограничението не е сложено от администрацията на "world of warcraft"?

Може би трябва да се свържеш с тях и да ги питаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че фирмата е voicecom. Собственика на сървъра в wow ми каза, че от самата фирма voicecom са сложили това ограничение. Само  че, не знам как да си получа тези 6 SMS-а. В обратните SMS-и от voicecom пише, че SMS-ите (тези за специалните кодове) ще бъдат обработени (ще ми ги пратят) при повторно ползване на услугата ( т.е. трябва да пратя пак SMS че да си получа предишните SMS-и). Да ама днес пратих един SMS и получих 1 код, не 7.

Има ли някакъв шанс тези 6 SMS-а да не си ги получа? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че фирмата е voicecom. Собственика на сървъра в wow ми каза, че от самата фирма voicecom са сложили това ограничение. 

Предполагам че стана дума за тази фирма - http://www.voicecom.bg/index.php?lang=bg, но не намерих нищо.

Има секция "Контакти"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За родителското други ти го казаха и няма да го повтарям.

Ще ти дам пример с един друг тъпунгер, който живее на село. Набутал над 1000 лева за еротичен телефон. Баща му (майстор фаянсаджия се е хванал за главата защото телефона е на негово име и трябва да го плаща.

Питам го тъпунгера - като изсипа толкова пари поне една наeба ли? Отговорът естествено - не.

Обясних му че за толкова пари можеше да се разбере с някой сводник и да получи отстъпка за на едрп о всеки ден през месеца да има по 2 различни - по негов избор. А сега профукал парите и дори и на една очите не е видял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За родителското други ти го казаха и няма да го повтарям.

Ще ти дам пример с един друг тъпунгер, който живее на село. Набутал над 1000 лева за еротичен телефон. Баща му (майстор фаянсаджия се е хванал за главата защото телефона е на негово име и трябва да го плаща.

Питам го тъпунгера - като изсипа толкова пари поне една наeба ли? Отговорът естествено - не.

Обясних му че за толкова пари можеше да се разбере с някой сводник и да получи отстъпка за на едрп о всеки ден през месеца да има по 2 различни - по негов избор. А сега профукал парите и дори и на една очите не е видял.

Парите аз съм си ги събирал и без това :) Пратих им имейл на тези от voicecom, но отговор - няма. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много благодаря за коректното отношение :) Даже и по форумите ме намерихте да ми отговорите, отново мерси :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване