Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Възвръщане на менюто при WP 8.1

0rangew

Препоръчан отговор

Днес си ъпдейтнах лумията до WP 8.1,всичко е точно, само дето изобщо не ми харесва менюто /вижте снимката/ има ли начин да се оправи менюто, както си беше преди (да ги няма буквите)?

post-329043-0-91743300-1411153975_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"буквите" се появяват след като направиш определен брой приложение (мисля че беше 30) и няма как да се махнат. Това е направено с цел да ти е по прегледно. Ако имаш 100-150 приложения много по лесно се търсят когато са по азбучен ред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ,ама вие шегувате ли се? Плъзнете този лист от ляво на дясно ,това е всичко. :D 

Аз ползвам предимно началния екран ,там съм извел всичко ,което ползвам. Иначе не виждам какво лошо има в азбучната подредба. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Soviet, имаш предвид да изведа по-важните приложения на началното меню? Самият проблем не е нищо особено, но ме дразни и го смятам за грозно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самият проблем не е нищо особено, но ме дразни и го смятам за грозно

Това не е проблем, просто така е направена ОС ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това всичко ,което ползвам ,съм извел отпред. Излишни са тия букви ,защото горе има иконка с лупа и от нея излиза търсачка ,та и 5000 приложения да има с нея намираш доволно бързо. 
В общи линии за едни е грозно ,за други е улеснение. Колкото повече приложения имате ,толкова по-малко си личат буквите. Те са предвидени основно за момента ,когато телефона е претъпкан с какво ли не. 
Добре ще е въпросните букви да са по избор и да могат да се деактивират. Възможно е да може ,да се премахнат ,но поне аз до сега подобна опция ,нито съм търсил ,нито съм срещал. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...