Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Възвръщане на менюто при WP 8.1

0rangew

Препоръчан отговор

Днес си ъпдейтнах лумията до WP 8.1,всичко е точно, само дето изобщо не ми харесва менюто /вижте снимката/ има ли начин да се оправи менюто, както си беше преди (да ги няма буквите)?

post-329043-0-91743300-1411153975_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"буквите" се появяват след като направиш определен брой приложение (мисля че беше 30) и няма как да се махнат. Това е направено с цел да ти е по прегледно. Ако имаш 100-150 приложения много по лесно се търсят когато са по азбучен ред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ,ама вие шегувате ли се? Плъзнете този лист от ляво на дясно ,това е всичко. :D 

Аз ползвам предимно началния екран ,там съм извел всичко ,което ползвам. Иначе не виждам какво лошо има в азбучната подредба. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Soviet, имаш предвид да изведа по-важните приложения на началното меню? Самият проблем не е нищо особено, но ме дразни и го смятам за грозно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самият проблем не е нищо особено, но ме дразни и го смятам за грозно

Това не е проблем, просто така е направена ОС ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това всичко ,което ползвам ,съм извел отпред. Излишни са тия букви ,защото горе има иконка с лупа и от нея излиза търсачка ,та и 5000 приложения да има с нея намираш доволно бързо. 
В общи линии за едни е грозно ,за други е улеснение. Колкото повече приложения имате ,толкова по-малко си личат буквите. Те са предвидени основно за момента ,когато телефона е претъпкан с какво ли не. 
Добре ще е въпросните букви да са по избор и да могат да се деактивират. Възможно е да може ,да се премахнат ,но поне аз до сега подобна опция ,нито съм търсил ,нито съм срещал. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ivanov IP
      Здравейте, някой пробвал ли е да си направи стационарна камера от windows phone. Чудя се дали има как да го направя жична или безжична връзка трябва да използвам. Основният проблем на безжичната връзка е че телефонът е 3G и там интернет връзката се губи ако се ползва скайп примерно. Някакви идеи?
    • от Soviet Soldier
      Facebook официално потвърдиха, че няма да ъпдейтват популярните си мобилни приложения за платформата Windows Phone. Според информацията поддръжката за Messenger, Instagram и WhatsApp спира на 30 април. По този начин собствениците на смартфони с Windows Phone ще трябва да използват браузъра, за да се логнат в своите профили. Това ще се превърне в поредната причина да спрете да използвате платформата и да потърсите алтернативни решения, като Аndroid и iOS.
      Мобилните приложения на Facebook досега оглавяваха класацията за най-популярни безплатни заглавия в Microsoft Store, съобщава WindowsCentral. Въпреки това няма официална информация колко точно хора са ги инсталирали на своите устройства. Тук е момента да споменем, че компанията спря да предоставя ъпдейти за Windows Mobile още в края на миналата година. В контекста на това не е изненадващо, че Facebook спират поддръжката за мобилните си приложения за платформата.

Другите водещи разработчици също вече започнаха да изтеглят своите заглавия от онлайн магазина на платформата. Със сигурност, дори и малкото хора, които все още имат устройства с Windows Mobile скоро ще преминат към конкурентните операционни системи. Неуспехът на платформата е поредното доказателство, колко силни са позициите на Android и iOS сред потребителите и как баланса на този двуполюсен модел едва ли ще бъде променен скоро.

• от nesumrobot
      Здравейте,имам проблем с Nokia 1520.Телефонът е с windows phone 10.
      Когато съм в приложение(запис на звук) микрофона работи.Явно телефона има 2 микрофона,защото по време на разговор микрофона не работи.Когато пробвам на високоговорител,ме чуват от отсрещната страна,но не е удобно.
      Когато отвориха телефона се видя,че има типичния проблем с платката на микрофона.Беше допълнително притисната към чипа с нещо подобно на термолепенка,предполагам,за да функционира.Сега не работи.
      Препоръчайте ми какво да правя,ако търся в интернет такава част,мога да поръчам и да си я сменя,но нямам гаранция,освен ако не препоръчате от къде да си я закупя работеща,надявам се да се реши проблема с нея.
      Другият вариант е сервиз.Надявам се някой да сподели качествен сервиз(ако трябва на ЛС.ако пречи да е в темата) в България,София или който и да е от големите градове,където могат да сменят платката,защото надали се ремонтира с гаранция.
       https://www.youtube.com/watch?v=lyhgbzJWDFw
      За този микрофон става въпрос,предполагам.

• от krasimir.rangelov
      Здравейте на всички от Калдата!Искам да ви попитам нещо което се опитвам да направя но не мога.Значи Аз притежавам Nokia Lumia 630 която беше с Windows Phone 8.1 сега е с Windows 10 Mobile Preview.Та опитвам се от много време да хакна API-я на телефона за да инсталирам Android.Да знам малко е особено върху Lumia Android малка подигравка с Microsoft.Е да но искам да си го инсталирам въпреки че знам че Android има доста бъгове и грешки!Но какво да се прави.Искам да си инсталирам Android 4.2/4.4 примерно.Но всеки път е FAIL.Но не мога да го подкарам защото този смартфон няма BIOS има един тъп Nokia Boot Manager нооо той си е чист Windows Boot Menager като на пълния Windows  е разбира се то това си е Windows само че смалена версия за мобилни устройства!И искам да попитам някаква алтернатива до сега дали има за инсталиране на Android защото този телефон си отговаря на изискванията за  Android ,нищо че може малко да е глетав но нали става все пак 512MB RAM и така на татък.Искам да пробвам да инсталирам Bootloader за Android но не мога.Опитах с WPInternals но не става.Защото трябвало да е  с 1GB  Ram моля ви казвайте всичко което знаете много ми е важно!!!Поздрави!!!
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! Може ли да ми препоръчате приложение ,с което да мога да ползвам Windows Phone 8.1 ,като уеб камера за РС със операционна система 8.1. 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване