Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да си направя преносимо озвучаване от система 5.1 ..

BAI IVAN

Препоръчан отговор

Здравейте ..

Притежавам следните тонколони: http://prntscr.com/4p15un

Идеята ми е да ги монтирам в някаква голяма кутия (която смятам сам да си я направя ) и да станат преносими..Понеже съм 17 годишен и често се събираме с приятели ...и озвучението винаги на мен го оставят и аз си ги мъкна тез тонколони в едно куфарче ,ама много жици и щуротиии.Пък и вече са стари и захабени,дистанционното не работи и копчетата на буфера също.

и да ми дадете идеи ,ако изобщо в възможно това .Знам ,че ги има някакви дето струват бая пари...Също дали ще може да се сложи усилвател за по силен звук...?

Благодаря много ,ако отделите 5 мин да ми отговорите .Начинаещ съм ,затова моляви не много строго ...

Мерси предварително... : )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си помисляй да ги връзваш към по-добър усилвател, защото на втората минута ще замирише на лак/лепило и ще ги пренавиваш всичките.

Те са си направени да работят със заводския усилвател. Хората са изчислили, че със заводския усилвател шанса да ги издъниш е минимален и са го направили с цел да си запазиш колоните за дълго време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се сложат в една кутия ще се загуби ефекта 5.1!

Да, започна да се сещаш. По-добре си направете едно помещение и си ходете само там.

Ефекта 5.1 се получава точно от разположението на говорителите 5 + субуфера 1

300px-5_1_channels_%28surround_sound%29_  - виж тук http://bg.wikipedia.org/wiki/5.1_%D1%81%D1%8A%D1%80%D0%B0%D1%83%D0%BD%D0%B4_%D0%B7%D0%B2%D1%83%D0%BA

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, започна да се сещаш. По-добре си направете едно помещение и си ходете само там.

Ефекта 5.1 се получава точно от разположението на говорителите 5 + субуфера 1

300px-5_1_channels_%28surround_sound%29_  - виж тук http://bg.wikipedia.org/wiki/5.1_%D1%81%D1%8A%D1%80%D0%B0%D1%83%D0%BD%D0%B4_%D0%B7%D0%B2%D1%83%D0%BA

Не съм задал, аз въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм задал, аз въпроса.

Упс, сори - стори ми се че питаш "ще се загуби ЛИ ..."

Пак сори - отговора ми е към автора на темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Упс, сори - стори ми се че питаш "ще се загуби ЛИ ..."

Пак сори - отговора ми е към автора на темата.

Благодаря много за отговрите .Но на мен идеята не ми е да  се запази 5.1 озвучението.А да си направя нещо преносимо ,което да вдига шум.Ако може някой да обясни ,има ли проблем ,ако нямат оделни капаци вътре в кутия .Имам предвид :Няма ли нещо да се смеси звука като не са си отделни тонколони?Говоря малко невежо,но не съм навътре в нещата ...

Благодаря отново,,,,,

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи модела на системата, за да видим дали може да се измисли нещо :)

Privileg A-9505 е системата.Иначе само да ми кажете дали няма да излиза някакъв развален звук като са в една кутия ...това ми е най-важното...

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване