Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на мултифункционално у-во(принтер/скенер/копир)

cherven89

Препоръчан отговор

Здравейте! Налага ми се често да принтирам учебници и други такива по над 300-350 страници. Всеки път давам 20-25лв. Реших да инвестирам в покупката на мултифункционално у-во(принтер/скенер/копир). Спрял съм се на - HP Deskjet Ink Advantage 1516 All-in-One. Но и там с покупката на мастило страницата излиза 0,05-0,06лв. Препоръчайте нещо до 100 лв и консумативите да са на по-сносна цена. :-D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само LazerDjet ти е решението. Вярно инвестицията ще е малко по голяма, но после няма да имаш проблеми. От мастилноструйните принтери съм се отказал отдавна а от мутли устройства няколко в едно бягам като дявол от тамян.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само LazerDjet ти е решението. Вярно инвестицията ще е малко по голяма, но после няма да имаш проблеми. От мастилноструйните принтери съм се отказал отдавна а от мутли устройства няколко в едно бягам като дявол от тамян.

А на тези лазерни принтери какво им се сменя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето статия за видовете принтери и начина им на работа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пълни им се тонера с мастило или се сменя тонера с нов след като свърши мастилото. Зависи от модела, който ще избереш. 

Емо, не обърквай човека.

Вместо с мастило, лазерните принтери работят с тонер.

Провери дали има възможнос да се пълни касетата с тонер или има чип и се сменя цялата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Емо, не обърквай човека.

Вместо с мастило, лазерните принтери работят с тонер.

Провери дали има възможнос да се пълни касетата с тонер или има чип и се сменя цялата.

Приемам забележката. Направих корекция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все пак ми трябва мултифунккциунално у-во до 100-120лв с възможно най-евтини консумативи.

Колкото са по-евтини консумативите толкова по-скъпо ви излиза една страница. Заложете на лазерен принтер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване