Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Андроид оптимизатор и антивирусна !?

Mr.n0b0dy

Препоръчан отговор

Ще ми препоръчате ли антивирусна за андроид,също така искам да попитам какво мислите за приложението-'Du speed booster',най-добрият оптимизатор за андроид ли е? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е необходим антивирус за Андроид ако си поне малко запознат, и не, въпросната програма не е най-добрата. Какъв е телефона? По-новите телефони нямат нужда от кой знае колко оптимизиране, но една много добра програма е SD Maid, дори и телефона да не е рутнат. Про версията има малко повече функции.

Ще ми препоръчате ли антивирусна за андроид,също така искам да попитам какво мислите за приложението-'Du speed booster',най-добрият оптимизатор за андроид ли е? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен вредата от такива програми (най-вече антивирусни) е по-голяма, отколкото ползата от тях.
Ще повторя колегата и също ще кажа, че SD Maid върши работа, но не знам как ще е без root.

Други работи, които аз ползвам:

• Titanium Backup - освен за основното, което прави (резервни копия на приложенията и данните към тях), също за разкарване (или замразяване) на излишни системни приложения; без root май не може да прави нищо;
  • Greenify - за приспиване на приложения, които иначе работят във фонов режим;
  • Per App Hacking и App Settings (модули за Xposed Framework) - за настройки на всяко отделно приложение.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...

• Greenify - за приспиване на приложения, които иначе работят във фонов режим;
  • ...

Greenify върши отлична работа, та дори и без рут, забравих да го спомена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Greenify върши отлична работа, та дори и без рут, забравих да го спомена.

Не съм опитвал да правя тестове с root и без root, но доколкото съм чел, възможността да работи без root е с известни уговорки и засега в експериментална фаза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам това:https://play.google.com/store/apps/details?id=org.malwarebytes.antimalware!Кой знае каква полза не виждам,но поне ползва малко РАМ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма да си инсталирам антивирусна,а за оптимизиране ползвам.Du speed booster,а някой да ми обясни какво точно прави 'Greenify' по отзивите виждам,че потребителите са доволни!  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма да си инсталирам антивирусна,а за оптимизиране ползвам.Du speed booster,а някой да ми обясни какво точно прави 'Greenify' по отзивите виждам,че потребителите са доволни!   :)

Във всяко (или почти) преносимо устройство с Android е предвиден режим Deep Sleep (дълбок сън) - в него при изключване на дисплея повечето процеси в телефона се приспиват и остава да работи само най-важното с идеята процесора да работи на "ниски обороти" (понижено напрежение и честота), за да се намали разхода на енергия от батерията. Някои приложения обаче не се "подчиняват" напълно и не заспиват лесно, в резултат на което продължават да ползват процесорно време и може да се окажеш с изтощена батерия за час-два, докато телефонът си стои в джоба ти. Greenify цели да приспи такива приложения както си му е редът - например при изключване на дисплея или от специален пряк път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

А някой да каже нещо за Du speed booster ? :)

Това е много добро , но малко тежко приложение ( ползвах го няколко месеца ) . Най - доброто за целта е : Clean Master Phone Boost

Горещо ти го препоръчвам  ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Mrnobody11
      Здравейте всички.
      Имам един въпрос някой знае ли къде мога да намеря ивеститор във България става въпрос за инвестиция във андроид игра искам да създам нова и интересна игра за андроид сигурен съм че играта ще стане хит защото няма подобна игра във плей стора а доста андроид потребители търсят нови и интересни игри.
      Знам за така наречените енджъл ивеститор но си нямам идея как се прави бизнес план проучвания и тн. Аи тези проучвания струват пари които нямам така че ако някой знаяе къде мога да се свържя дирекно със инвеститор и да му обясня за какво точно става въпрос и че наистина идеята ми си струва моля да сподели
    • от CHo San
      Здравейте,
      Искам да Ви попитам:
          1.) Наистина ли може на телефон с ОС – Андроид 4 например,
       да се надгради /инсталира/ Андроид 11 да кажем “Р” версия или някоя друга? 
      Понеже в ютубата попадам на доста клипове, в които показват, че може и то на всяко устройство, без значение предишната ОС и ако се преинсталира телефона ми с Андроид 11 ще се държи ли стабилно или ще почва да крашва? Характеристиките на телефона са: версия ОС - Андроид 4.4.1.; РАМ – 4гб.
          2.) Телефона ми поддържа microSD карта SDHC до 32гб, ако се преинсталира с най - нова версия Андроид (11) тогава на телефона може ли да се използвам microSD карта SDXC - 64гб или 128гб , или няма значение ОС, а хардуерните характеристики на телефона?
          Благодаря предварително за отговорите!

• от Ndishev
      Здравейте група. Имам огромен проблем с смарт часовник microwear H1. Надявам се някой да може да помогне. В сервиз преди време беше преинсталирам софтуера с някакъв руски. Нямаше никакви проблеми около месец. От 2 дни се включва автоматично gps-a, аз го изключвам и той веднага се включва. И батерията държи по има няма 2 часа. Някой знае ли как може да бъде отстранен този проблем ? Сервиза вече не работи. А и този път викам да попитам първо тук. Благодаря предварително. Телефона ми прави снимки по 10мб и посмъртно не мога да кача.

• от Soviet Soldier
      Здравейте!

От известно време забелязвам, че еквалайзерът в приложението на google "Play Music" отсъства. Какво се е случило, вече и за това ли трябва да се плаща, или просто е премахнат напълно? С Андроид 9 съм и всичко по телефона е актуализирано. След последната актуализация преди седмици на Play Music еквалайзерът, който се намираше в "Настройки" изчезна. Някаква информация по въпроса? 
    • от Иван 12
      Здравейте , търся си телефон до 400 лева. За сега съм се спрял на Samsung Galaxy J6 2018 и ASUS Zenfone Max Pro. 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване