Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, на 18 години съм и искам да продължа обучението си в Италия. Пиша по форумите за да събера адекватна  информация на възможностите за следване в Италия. 

Ще бъда благодарна за всички съвети и насоки, които получа. Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишеш в google.bg - "обучение в Италия". Ще ти излезе доста информация по въпроса, който те интересува.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Италия има много възможности за следване. Събота и неделя има изложение в София. Там можеш да получиш пълна информация за университетите.

http://studyinitaly.bg/fair/study-in-italy/ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз също съм решена да следвам в Италия и ще посетя изложението този уикенд. Имайте предвид, че присъствието става чрез регистрация в сайта им. А ти KotanaLisana избрала ли си какво точно искаш да учиш в Италия? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм от художествената гимназия и естествено искам да уча моден дизайн.  Благодаря за инфото. Ще отида на това изложение. 

Там ще получа най-подробна информация. Ако някой има лични впечатления моля да ги сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност там ще обяснят подобно, но мога да споделя още нещо, което открих по темата

http://pressadaily.bg/publication/55989-%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%B6-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%90%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%88%D0%B8-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, хора, днес е последният ден за регистрация в италианското изложение. Така че, ако иамате желание действайте, има и награда за някой от присъстващите, билет до Рим ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря че ми напомни, за малко да изпусна регистрацията. Всичко изглежда перфектно организирано. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.