Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със инсталирене на win7

7on1

Препоръчан отговор

Здравейте !! Проблема ми е свързван със инталирането на win 7 и по-точно, когато рестартирвам pc-то и след това ми излиза съобщението Press any key to boot from cd/dvd и тогава натискам всичките бутони на клавиатурата и win-a си се влючва нормално. Преисталирал съм си го сам досега, а такъв проблем съм нямал досега. Благодаря предварително :) !!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятни причини:

1. Повреден инсталационен диск на Windows 7

2. Повредено CD/DVD устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !! Проблема ми е свързван със инталирането на win 7 и по-точно, когато рестартирвам pc-то и след това ми излиза съобщението Press any key to boot from cd/dvd и тогава натискам всичките бутони на клавиатурата и win-a си се влючва нормално. Преисталирал съм си го сам досега, а такъв проблем съм нямал досега. Благодаря предварително :) !!

От Bios-a има настройка, за първо , второ, трето устройство от което да зарежда. Задай му да зарежда от харда , като първо устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Bios-a има настройка, за първо , второ, трето устройство от което да зарежда. Задай му да зарежда от харда , като първо устройство.

И като зареди от хард диска ще тръгне Windows, няма да го преинсталирва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да ползваш безжична клавиатура?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... или да не е разрешена употребата на USB клавиатура/миша от BIOS

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не. клавиатура със USB. дава ми да избирам del за да влизам във Bios-a и другите бутони

И като зареди от хард диска ще тръгне Windows, няма да го преинсталирва.

1. CD-ROM 

2.HDD

3. Floppy (което липсва ;d )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-горе съм написал в първия пост поради каква причина не ти тръгва инсталационния диск, а ти тръгва инсталирания Windows на хард диска. 

Причините са 2:

1. Повредено DVD устройство

2. Повреден инсталационен диск

Варианти:

1. Тествате с друго DVD устройство.

2. Правите си нов инсталационен диск.

3. Може да пробвате с бутваща флашка, но в опциите на биос трябва да имате възможност да избирате USB като бутващо устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... или да не е разрешена употребата на USB клавиатура/миша от BIOS

ТОВА е !!! Благодаря на всички за бързата и адекватна подкрепа :)

Приятен ден : )))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване