Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предложете смартфон

Препоръчан отговор

Здравейте, от доста време си търся удачно телефонче. Бих искала да ми препоръчате нещо като за мен (18 годишно момиче, което обича да се снима) :lick lips: . Та към въпроса..какъв телефон бихте ми препоръчали ако трябва да има добра предна и вградена камера, нещо от порядъка на: предна:2,0MP.-5,0MP и вградена от 8,0MP.-13MP. Да не е много скъп ..защото за моите скромни години не мога да си позволя нещо мноого скъпо. Иска ми се да има и светкавица. Не е задължително да е много тънък, но ако трябва да бъда честна тънките телефони са ми слабост. Бях се спряла на Samsung Galaxy SIII, Huawei P6/P7 HTC One Sony Xperia S обаче все се намира някой който да ме разубеди, изгледала съм всички видове характеристики, ревюта, мнения и т.н. Ако все пак някой успее да ме убеди, че телефоните които съм изброила са качествени ще бъда много щастлива, защото наистина и дизайна и характеристиките отговарят на това което търся. Стига да не се прецакат на първата година най-късно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж HTC One mini 2. Тънък, не толкова скъп,колкото One M8. Камерите са добри, поне според мен. А и не е голяма тухла,тоест става за млади момичета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

256x256xsku49685.jpg.OwFINOvKFyTm6KHa-pO

Display Size 4.7 Inch

Type IPS, Corning III Gorilla Glass, Capacitive screen

Resolution 1280 x 720 pixels HD screen

Dual Cameras, 1.3MP front camera; 8.0MP back camera with flashlight and auto focus

$119.99

+$9.99 16GB SD

--------------

$129.98

За още инфо - щрак картинка

Като няма бюджетни парааметри...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Huawei P6/7 са много добри телефончета :) От всички тези телефони S3 снима най-хубаво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне ориентировъчно споделете с какъв бюджет разполагате, иначе ми е трудно да споделя мнение. Аз мога да препоръчам всякакъв модел, но не съм сигурен дали ви е по възможностите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да кажеш, приблизителен бюджет, защото виждам в изброените от теб е и HTC One ( M7 предполагам) , та ако можеш да си го позволиш , значи бюджета не ти е чак толкова малък. Иначе от изброените от теб, ХТС е най - добро , може би и P6.

Huawei P6/7 са много добри телефончета :) От всички тези телефони S3 снима най-хубаво.

само P6 ;) , а ако мислиш че S3 снима по - хубаво от M7  :eek:  :brick wall:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

256x256xsku49685.jpg.OwFINOvKFyTm6KHa-pO

Display Size 4.7 Inch

Type IPS, Corning III Gorilla Glass, Capacitive screen

Resolution 1280 x 720 pixels HD screen

Dual Cameras, 1.3MP front camera; 8.0MP back camera with flashlight and auto focus

$119.99

+$9.99 16GB SD

--------------

$129.98

За още инфо - щрак картинка

Като няма бюджетни парааметри...

За тези за пръв път чувам. Досега не съм попадала на него, но не ми изглежда много надежден, вероятно защото както казах не съм чувала за него. 

Поне ориентировъчно споделете с какъв бюджет разполагате, иначе ми е трудно да споделя мнение. Аз мога да препоръчам всякакъв модел, но не съм сигурен дали ви е по възможностите.

до 300-350 лв. съм склонна да дам за телефон, поне на този етап.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от около 4 месеца с реплика на Samsung SIII от същия магазин. И ми излезе със SD картата (16GB) и 2 батерии 95 лв. :) И почти нямам забележки. Направо за тия пари нямам.

256x256xsku49646_2.jpg.QyHKPQxMHAf05Dw1W

XIAOMI Hongmi Note MTK6592 2GB 8GB 5.5 Inch HD IPS Screen 13.0MP 3100mAh

Осем ядрен 13MPix $219.99+$9.99 16GB SD

256x256xsku49611.jpg.OwFINOvKFyDNUdo_JCS

Lenovo Golden Warrior S8 Slim Smartphone MTK6592 2GB 16GB 5.3 Inch Gorilla Glass

MTK6592M, Cortex A7 octa core, 1.4GHz

Dual Cameras, 5.0MP front camera, 13.0MP BSI II back camera with flashlight and auto focus, F2.2 large aperture

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да кажеш, приблизителен бюджет, защото виждам в изброените от теб е и HTC One ( M7 предполагам) , та ако можеш да си го позволиш , значи бюджета не ти е чак толкова малък. Иначе от изброените от теб, ХТС е най - добро , може би и P6.

Споделих за HTC One, защото гледах цените и втора ръка което също ме устройва до някъде, разбира се ако си струва и действително телефона е запазен. Доста мислих за P6, но много мнения чух и прочетох, че бързо отказвали. То не бяха коментари за микрофона, дисплея и общо взето целия телефон..

със сигурност не смятам че S3 снима по-добре от M7 и съм убедена, че и като качество м7 е по-надежден, но S3  е на по-ниска цена което ме подтикна към него 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от около 4 месеца с реплика на Samsung SIII от същия магазин. И ми излезе със SD картата (16GB) и 2 батерии 95 лв. :) И почти нямам забележки. Направо за тия пари нямам.

тези реплики са ми трън в окото, не знам защо съм толкова отрицателно настроена срещу тях.. Имам чувството, че са детска играчка  :tease2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

S3 прави много добри снимки както и видео клипове, поразгледай от интернет или най-добре от приятел. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GSmart  :eek:  аз явно не съм особено запозната с мобилните телефони които се предлагат на пазара :D

S3 прави много добри снимки както и видео клипове, поразгледай от интернет или най-добре от приятел. 

Говорих с приятели които го имат или са го имали. Заменили са го с Iphone..всички до които се допитах казаха, че това е много проблемен телефон. За камерата всичко е окей снимат супер, харесва ми, но като качество нещо не му  било наред, а след като ще давам пари ми се иска да е нещо което няма да иска ежемесечен ремонт :(

Забравих да добавя, че искам телефона да е с Андроид, тези с windows ми идват малко сложни, а и от както се помня съм си все с андроидчета :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да добавя, че искам телефона да е с Андроид, тези с windows ми идват малко сложни, а и от както се помня съм си все с андроидчета :)

хих тъкмо бях тръгнал да ти предлагам, един много надежден WP телефон, но видях поста ти и се отказах.

Относно С3, единственото приемливо нещо в него е камерата , но дори и тя е  средно ниво на фона на камерите днес. Моя One M7 го размазва ,а да не говоря за Лумиата 920, пред която снимките на с3 изглеждат меко казано жалки. Та стара версия Андроид , супер омазана софтуер , който още на 2-та седмица ще почва да лагва, крашвания от всякакво естество ит.н и т.н. Идеята на поста ,ми е , че не мисля че е подходящо почти 2015 г да се дават 400+ лв. за телефон от началото на 2012. ;)

Моето предложение е  това LG L90 , Елегантен с тънък корпус, добра производителности, ОС KitKat и  като цяло много добро предложение за парите си !

Впрочем забравих да допълня , че за около 400 лв , можеш да вземеш Xiaomi mi3 от аliexpress , дисплея е 5 инча, и може да дойде малко голям за момиче, но е страхотен телефон със характеристики на топ ниво ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хих тъкмо бях тръгнал да ти предлагам, един много надежден WP телефон, но видях поста ти и се отказах.

Относно С3, единственото приемливо нещо в него е камерата , но дори и тя е  средно ниво на фона на камерите днес. Моя One M7 го размазва ,а да не говоря за Лумиата 920, пред която снимките на с3 изглеждат меко казано жалки. Та стара версия Андроид , супер омазана софтуер , който още на 2-та седмица ще почва да лагва, крашвания от всякакво естество ит.н и т.н. Идеята на поста ,ми е , че не мисля че е подходящо почти 2015 г да се дават 400+ лв. за телефон от началото на 2012. ;)

Моето предложение е  това LG L90 , Елегантен с тънък корпус, добра производителности, ОС KitKat и  като цяло много добро предложение за парите си !

Впрочем забравих да допълня , че за около 400 лв , можеш да вземеш Xiaomi mi3 от аliexpress , дисплея е 5 инча, и може да дойде малко голям за момиче, но е страхотен телефон със характеристики на топ ниво ;)

допада ми това LG, обаче предната камера ме отказва много бързо. На мен телефона ми трябва най-вече за снимки и сърфиране и предната камера е едно от нещата на които държа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой, който ползва LG G2 да си каже мнението за предната камера и ако е читава, направо го взимай.

http://www.androidbg.com/forum/topic92423-prodavam-lg-g2-16gb-black.html

Ако не можеш да се пазариш помоли гаджето си или приятел някой или баща си или който и да е да го направи и мисля още 20-30 лева може да се смъкне.

пп. Нека кажат за камерата и аз мога да ти го договоря също, но първо мнения за камерата да получим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате евтино телефонче с не лоши параметри и хубава камера погледнете това моделче. Давам пример тончо с това, защото на работа един колега си взе точно този модел от точно този човек, аз съм го ,,разцъквал,, и определено за тези пари мисля си заслужава.Иначе в профила на този ,,андроидко,, има и други с по-добри параметри, но малко по скъпички.Мнение за тях обаче нямам никакво.Предполагам това са някакви нови модели на поредното ,,китайско чудо,,

Дано Ви харесат :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой, който ползва LG G2 да си каже мнението за предната камера и ако е читава, направо го взимай.

http://www.androidbg.com/forum/topic92423-prodavam-lg-g2-16gb-black.html

Ако не можеш да се пазариш помоли гаджето си или приятел някой или баща си или който и да е да го направи и мисля още 20-30 лева може да се смъкне.

пп. Нека кажат за камерата и аз мога да ти го договоря също, но първо мнения за камерата да получим.

Най-напред - съвсем отскоро съм собственик на LG G2, и то благодарение именно на цитирания колега.

Камерата е прилична. При изкуствено осветление имаш известно забавяне при движението на обектите, но това е нормално за всички камери. Имаш множество опции за настройка на яркостта, цветовите ефекти, баланса на бялото - автоматично и предварително зададени ръчни режими, на качеството на снимките/видеото и т.н. Имаш нощен режим на снимане и "разкрасяващ" режим, който премахва евентуални недостатъци по лицето. Има режим за снимане и с двете камери едновременно, т.е. нещо като картина в картината, както и автоматична стабилизация на изображението. Предната в момента няма как да я пробвам в момента без специално изкуствено осветление (и професионалните камери нощем се нуждаят от специални лампи), и все пак:

Примери:

635B_5432DE13.jpg   FD99_5432DE13.jpg

(това е при ръчно засилване на яркостта на снимките заради липсата на сносно осветление)

Задната е доста добра - преди два дни се качвах на Шипка и снимах там при недостатъчно осветление и облаци - резултатът е повече от задоволителен. Ако това ти е важно, можеш да купуваш спокойно телефона.

Същото казват и два други уважавани блога:

http://nixanbal.com/%D1%80%D0%B5%D0%B2%D1%8E-%D0%BD%D0%B0-lg-g2

http://news.smartphone.bg/review/revyu-na-lg-g2-izyashtno-dokazatelstvo-che-igrata-ne-e-samo-mezhdu-apple-i-samsung/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш нощен режим на снимане и "разкрасяващ" режим, който премахва евентуални недостатъци по лицето.  

Е с тази опция вече девойката ще избере този модел тутакси.  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На този телефон може да се сложи официален MIUI V5 и ще стане трепач.

Ако искате евтино телефонче с не лоши параметри и хубава камера погледнете това моделче. Давам пример тончо с това, защото на работа един колега си взе точно този модел от точно този човек, аз съм го ,,разцъквал,, и определено за тези пари мисля си заслужава.Иначе в профила на този ,,андроидко,, има и други с по-добри параметри, но малко по скъпички.Мнение за тях обаче нямам никакво.Предполагам това са някакви нови модели на поредното ,,китайско чудо,,

Дано Ви харесат :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки на същите обекти, направени с предната камера с различни настройки на яркостта и бялото:

4D5D_543387FC.jpg   980B_543387FC.jpg   56A2_543387FC.jpg

9F1D_543387FC.jpg   E18C_543387FC.jpg   7B6B_54338839.jpg

9955_54338839.jpg   D700_54338839.jpg

Последните две са в автоматичен режим.

Като цяло, телефонът е много добър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях днес, че в emag са пуснали отново Xiaomi Mi3, за него има изписани стотици страници в android бг форума, както и в MIUI форума, както и във много международни форуми, ако ти се чете обърни внимание на телефончето - в доста от форумите го сравняват директно с G2 и в някои показатели се оказва, че явно Mi3 ще да е по - добрият избор, пък и е по - евтин ;)
http://www.emag.bg/mobilen-telefon-xiaomi-mi3-16gb-srebrist-86752/pd/DQHFZBBBM/?ref=products_center-4_1&recid=LANDING

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На този телефон може да се сложи официален MIUI V5 и ще стане трепач.

Ей ще ме навиеш да си взема един такъв телефон. Гледам има такъв и с 8 ядрен процесор, само малко по скъп.За тази сума с тези параметри мисля си е направо без пари.Ако се реша ще ти свиркам да кажеш как да го омагьосаме ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях днес, че в emag са пуснали отново Xiaomi Mi3, за него има изписани стотици страници в android бг форума, както и в MIUI форума, както и във много международни форуми, ако ти се чете обърни внимание на телефончето - в доста от форумите го сравняват директно с G2 и в някои показатели се оказва, че явно Mi3 ще да е по - добрият избор, пък и е по - евтин ;)

http://www.emag.bg/mobilen-telefon-xiaomi-mi3-16gb-srebrist-86752/pd/DQHFZBBBM/?ref=products_center-4_1&recid=LANDING

Колега, четеш ли изобщо параметрите, които е дало момичето?!?!

С тези 500 лева я изстрелваш направо в космоса.

Аз заради бюджета и предложих втора употреба, а не защото така трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, четеш ли изобщо параметрите, които е дало момичето?!?!

С тези 500 лева я изстрелваш направо в космоса.

Аз заради бюджета и предложих втора употреба, а не защото така трябва.

Понеже се заговори за LG G2 втора употреба за 390 лева, смятам че моето предложение за 499 лева за чисто нов телефон който дори се дискутира за по - добър избор LG G2. Но смятам, че щом чисто нов е 500, може да се намери втора употреба за до 350 лева.

И все пак моя грешка, помислих, че бюджета е вдигнат - както и да е, каквото сметнеш за спам моля те изтрий го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване