Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Наказуемо или ненаказуемо

Препоръчан отговор

Въпросът ми е малко необичаен, но само на това място мисля, че мога да получа правилният отговор.

Става въпрос за бой и по-точно между ученици учещи в едно и също училище. Въпросът ми е наказуем ли е боят ако това става извън учебни занятия и не в територията на училището? Общо взето мисля, че няма нищо общо с училищните занятия и не би трябвало да следват някакви последици в училище.

И ако да, какво е наказанието ако веднъж вече имаш наказание от директор, но това е единственото ти провинение.

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това си зависи от училищната политика. Вече не сме във времена, в който при такива провинения ти "намалят" поведението или ти налагат някакво дисциплинарно наказание. 

Реално погледнато, ако е извън училищната територия би трябвало те да нямат отношение.... Родителите ви обаче трябва да вземат и дано..! 

Но ако бях аз щях да ви накарам да посещавате училищния педагог.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Става въпрос за бой...

С бой ли си решавате проблемите? А защо не питаш какво се случва, ако някой пострада сериозно? А ако се случи непоправимото?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става дума за автора на темата, а за един негов познат, който го е помолил да се поинтересува.

Сигурен съм !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво се учудвате ... те за здравей се бият. На хората не им останало начин, по който да се доказват .. и... да. Боят явно е решение при тях. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване