Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

проблем с сд карта

rasheto1

Препоръчан отговор

Днес си купих сд картата сложих я на телефона и се опитах да сваля едни приложения на нея нов един момент тя блокира и я сложих на компа итам нище ма се е заразила въпроа ми е как да я поистя сканирамя с аваста но показва че няма вирус ако ми помогнете ще се радвам. Благодаря ви предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде я форматирахте? Как е форматирана? FAT;FAT32;NTFS? Пълен или бърз формат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде я форматирахте? Как е форматирана? FAT;FAT32;NTFS? Пълен или бърз формат?

Форматирам я на компа FAT друк формат не ми дава пълен формат и старт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А в телефона не може ли? Опитай там!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам с програмата на телефона не става

Най-добре е карта памет да се форматира на основното устройство, на което ще се ползва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е карта памет да се форматира на основното устройство, на което ще се ползва.

Ще пробвам с програмата на телефона не става

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е за кошчето, картата я носи в магазина да я сменят с нова.

Все пак и ден не е работила.

бях забравил че е чисто нова

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...