Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Посъветвайте ме за смартфон до 350 лв.

Препоръчан отговор

Реших да си взема нов телефон и засега съм се спрял на  Nokia Lumia 720 , но се чудя дали си струва.Рам паметта не е много и тази операционна система... ако някой може да ми предложи нещо по-добро за тази цена,благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Рам паметта не е много и тази операционна система... 

Паметта е достатъчна да влачи без лагове "тази" операционна система, която е оптимизирана съвършено за телефон. Иди и го разцъкай, пък тогава прецени. Ето ти и алтернативи с "онази" ОС - LG L90 или HTC Desire 610

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Паметта е достатъчна да влачи без лагове "тази" операционна система, която е оптимизирана съвършено за телефон. Иди и го разцъкай, пък тогава прецени. Ето ти и алтернативи с "онази" ОС - LG L90 или HTC Desire 610

Мерси за бързия отговор, значи казваш че не е прецакване ако го взема  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реших да си взема нов телефон и засега съм се спрял на  Nokia Lumia 720 , но се чудя дали си струва.Рам паметта не е много и тази операционна система... ако някой може да ми предложи нещо по-добро за тази цена,благодаря предварително.

Бих предпочел този: nokia-Lumia_630; http://www.youtube.com/watch?v=t1cZAaWlZck По-евтин, с по-добър процесор, с по-голям дисплей от по-ново поколение. Оперативната памет не е никакъв проблем. Две неща не ми харесват в него: няма хардуерен бутон за камерата и вградената памет реално не е 8GB, а доста по-малко на разположение. И както е споменато в клипчето да не се разчита на качествени снимки от камерата. Но за тези пари е перфектен и няма аналог от към Андроид базираните смартфони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих предпочел този: nokia-Lumia_630; http://www.youtube.com/watch?v=t1cZAaWlZck По-евтин, с по-добър процесор, с по-голям дисплей от по-ново поколение. Оперативната памет не е никакъв проблем. Две неща не ми харесват в него: няма хардуерен бутон за камерата и вградената памет реално не е 8GB, а доста по-малко на разположение. И както е споменато в клипчето да не се разчита на качествени снимки от камерата. Но за тези пари е перфектен и няма аналог от към Андроид базираните смартфони.

Да наистина изглежда добър,ще ми трябва време да реша. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също смятам, че 630 е по-добър вариант от 720. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...