Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с влизането в някои Уеб страници.

Препоръчан отговор

Здравейте днес когато си включих лаптопа и първото нещо което правя е да си проверя Фейсбук и така отворих го и всичко вървеше като по вода, после затворих за малко и след около 1 час се опитах да го отворя, но ми излезна това: Сървърът на www.facebook.com не може да бъде намерен, тъй като търсенето в DNS не бе успешно. DNS е услугата за мрежи, която преобразува името на уебсайт към неговия адрес в интернет. Тази грешка най-често се дължи на липса на връзка с интернет или на неправилно конфигурирана мрежа. Може също да бъде причинена от блокирал DNS сървър или от защитна стена, която спира достъпа на Google Chrome до мрежата. Код на грешката: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN''. Работя с Chrome и съм с Windows 7 Ultimate, а антивирусната ми е Microsoft Security Essentials. Опитах да влезна и във други страници като Уикипедия но не я отваря и нея, но пък отваря други страници... Моля помогнете благодаря предварително! П.П. Прикачил съм снимка на това какво ми излиза при опит.

post-348981-0-80504900-1412930282_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера вечерта имах подобен проблем със отварянето на чужди страници (включително фейсбук),

интересното беше обаче, че YouTube си работеше без проблем което говори добре за Гугъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...