Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем при инсталиране на Windows 7

gig93

Препоръчан отговор

Бях с Windos 8.1, но не ме кефи и сега искам да си мина на 7-цата и вкарах диска-форматирах всичко и сега не става дава ми грешка

Qva8E.jpg

пък преди не ми е правил проблеми лаптопа-сега не става, да не би защото бях с 8 и сега изтрих там всичко не знам от къде да ги взема тия драйвери-или да пробвам от флашка ли с 7ца да инсталирам къде е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

вкарах диска-форматирах всичко

Форматира само C: - то,или всичко ( и D: - то , E: - то и т.н.)?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да помогне, с флашка явно няма да мога, защото в буут опциите го няям -имам само CD/DVD, HDD и USB Card Reader, значи трябва с диск, но не знам как да го оправя и диск на 7 и на 8 все същото е, показва че не са намерени CD/DVD драйвери

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само дяла с Windows-a

Пробвай отново,но този път вместо да форматираш изтрий дяла на който е Windows-а и го създай отново!

После сподели! ;)

с флашка явно няма да мога...

Един момент ти на флашка ли го инсталираш Windows-а?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не но го имам и на флашка, но не мога да направя да се зарежда USb то от БИОСА и за това, а ко пробвам да ги изтегля тези драйвери и после с флашка да си ги инсталира? Тези ли са?

https://downloadcenter.intel.com/SearchResult.aspx?lang=eng&keyword=%22ahci+sata+driver%22

или това

https://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?DwnldID=22194

не знам кое точно трябва да изтегля и не знам дали ще стане ще пробвам първо така както ми каза

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да помогне, с флашка явно няма да мога, защото в буут опциите го няям -имам само CD/DVD, HDD и USB Card Reader, значи трябва с диск, но не знам как да го оправя и диск на 7 и на 8 все същото е, показва че не са намерени CD/DVD драйвери

Този Уиндоус откъде го взе?

Какъв ти е компа?

Съобщението за грешка

"A required CD/DVD drive device driver is missing. If you have a driver floppy disk, CD, DVD, or USB flash drive, please insert it now."

означава точно това - че в релийза няма драйвър за твоето CD/DVD.

Не виждам връзка с форматирането на дяла - инсталацията още не е тръгнала. Виж долу зелената лента до къде е - "Collecting information"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази картинка я взех от нета и при мен е същото, само че е на БГ, така този Windows е от нета и винаги с него съм си преинсталирал лаптопа и компа и съм нямал проблеми с това, сега се появиха като изтрих 8-цата и се опитах да сложа 7-ца и не знам кво му стана на лаптопа пробвах това с изтриването няма ефект изтеглих някви драйвери сложих ги на флашка ама изтеглих тия

https://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?DwnldID=22194- разархивирах ги на флашка пробвах с 64 битовите и 32 пак не става

7660116a.jpg

избирах ги един по един от списъка и не става пише ми 

Не са намерени нови устройства Уверете се, че драйверите са верни и се намират на инсталационният носител

кой драйвер трябва да избера точно не знам почти всички пробвах е единият стана тръгва да се инсталира и пише липсват необходими файлове за инсталация-пробвах с друг диск на 7-цата ПАК НЕ СТАВА, с диск на 8-ца ПАК СЪЩОТО? Кво да правя не знам вече и преди съм го преинсталирвал от 7-ца пак на 7-ца и съм нямал проблеми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кво да правя не знам вече

Пробва ли с : "Скрий драйвърите,които не са съвместими с хардуера на този компютър" ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване