Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нещо стана с Wi-Fi-я ми, не работи

joan02

Препоръчан отговор

Здравейте, вече от около две месеца не ми работи Wi-Fi-я! Лампичката на рутера свети, но името на мрежата се смени и ми пише че е 65mbs но не ми зарежда дори и facebook, нищо от рода на сайтове и други програми свързани с интернет! Ако има значение рутера ми е Huawei HG8245! Името на мрижата стана WirelessNet!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, вече от около две месеца не ми работи Wi-Fi-я! Лампичката на рутера свети, но името на мрежата се смени и ми пише че е 65mbs но не ми зарежда дори и facebook, нищо от рода на сайтове и други програми свързани с интернет! Ако има значение рутера ми е Huawei HG8245! Името на мрижата стана WirelessNet!

А можете ли да влезете в интерфейса за настройка на маршрутизатора?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А можете ли да влезете в интерфейса за настройка на маршрутизатора?

Извинете ме за невежостта ми, но не съм специалист в тези неща и ако може по подробно да ми обясните (смисал какво е маршрутизатор и т.н.)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ме за невежостта ми, но не съм специалист в тези неща и ако може по подробно да ми обясните (смисал какво е маршрутизатор и т.н.)

маршрутизатор=рутер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

маршрутизатор=рутер

Ами да влизал съм, но не видях нищо нередно в настройките за WLAN.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви кача снимка на това какво ми отвръща, защото не съм чак такъв спец!

Ето снимката!

Опитайте с тази команда:

tracert 8.8.8.8

след това пробвайте да настроите на ръка DNS на 8.8.8.8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви кача снимка на това какво ми отвръща, защото не съм чак такъв спец!

Ето снимката!

Опитай да разкараш хамачито

на мен ми правеше проблем 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитай да разкараш хамачито

на мен ми правеше проблем Хамачито го бях сложил много след проблема!

Опитайте с тази команда:

tracert 8.8.8.8

след това пробвайте да настроите на ръка DNS на 8.8.8.8

Готово и сега какво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми правеше проблем Хамачито го бях сложил много след проблема!

Готово и сега какво.

какъв е резултата от командата?

След настройка на DNS сървъра имате ли достъп до сайтовете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не Wi-Fi-я си е все същият!

Не разбрах. И тази снимка, която публикувахте е от компютъра, свързан към маршрутизатора?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах. И тази снимка, която публикувахте е от компютъра, свързан към маршрутизатора?

Снимката беше публикувана, защото казахте да напиша командата ipconfig /all но не оточнихте каде и я написах в cmd а някаде другаде ли трябваше да бъде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снимката беше публикувана, защото казахте да напиша командата ipconfig /all но не оточнихте каде и я написах в cmd а някаде другаде ли трябваше да бъде?

не, не ме разбрахте. трябва да изпълните командата когато компютъра е закачен за маршрутизатора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не, не ме разбрахте. трябва да изпълните командата когато компютъра е закачен за маршрутизатора

Ами да включен е към рутера ако това имате на предвид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да включен е към рутера ако това имате на предвид.

Да, но няма как да взимате публичен адрес зад маршрутизатора. Настройките ви нещо не са наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво да правя, имате ли идея?

Проверете си настройките, ако нещо ви затруднява ще помагаме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проверете си настройките, ако нещо ви затруднява ще помагаме

Ами без съмнение ще съм затруднен защото не разбирам много, много! Ще отворя настройките и ще ви пратя снимка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей тук си пише всичко - Service Manual

Ами без съмнение ще съм затруднен защото не разбирам много, много! Ще отворя настройките и ще ви пратя снимка!

Давай

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и така не разбрах за какво ще ми послужи това?!?

Зарежи то това - дай снимките

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дайте снимка от настройките, така само ще навлезем в офтопи

Добре качвам след 5 минути!

Качвам едната и сега и втората защото на една снимка не събрах цябата страница!

Съжалявам но не мога да кача снимката ако първата не върши работа ще снимам наново втората!

post-340233-0-71446900-1413397129_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване