Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Оригинални парфюми на нормални цени

Infection123

Препоръчан отговор

Може ли да ми предложите интернет магазин,от където да продават 100% оригинални парфюми на нормални цени.Казвам нормални, защото считам тези в мола и други парфюмерии за силно завишени.В интернет за малко време попаднах на много такива сайтове,но съм сигурен,че повече от тях продават пълни боклуци и,ако някой е ползвал,или знае за качествен такъв,моля да сподели.Мерси предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми предложите интернет магазин,от където да продават 100% оригинални парфюми на нормални цени.Казвам нормални, защото считам тези в мола и други парфюмерии за силно завишени.В интернет за малко време попаднах на много такива сайтове,но съм сигурен,че повече от тях продават пълни боклуци и,ако някой е ползвал,или знае за качествен такъв,моля да сподели.Мерси предварително!

http://www.fragrancedirect.co.uk/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя сайт гледам има и българска версия.От тук пазарувал ли е някой?

Toзи сайт освен леката прилика в името, няма нищо общо с fregancedirect 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и аз! Тъкмо ще трябва да си купувам и аз от Англия.:-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и аз! Тъкмо ще трябва да си купувам и аз от Англия.:-)

Ако си в Англия , пиши на личен , да ти пратя нещо още по-добро !!!!

Иначе фрегансдиректа има 2 много големи плюса. Първия е че са директен вносител , и шанса за реплика е нулев , а втория е че при покупка ти дават , ваучер за 10-20 паунда намаление за следваща покупка. И като се има в предвид , че си правят доста сериозни отстъпки, можеш да вземеш парфюм който, струва 40-50 паунда в др магазини , тука за 5-10 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно този, който искам е "намален" с 7 паунда, в Amazon е дори по-евтин с цели 2 паунда, но понеже тоа не е техника, смятам да взимам от специален за целта онлайн магазин.;-)

Ако си в Англия , пиши на личен , да ти пратя нещо още по-добро !!!!

Иначе фрегансдиректа има 2 много големи плюса. Първия е че са директен вносител , и шанса за реплика е нулев , а втория е че при покупка ти дават , ваучер за 10-20 паунда намаление за следваща покупка. И като се има в предвид , че си правят доста сериозни отстъпки, можеш да вземеш парфюм който, струва 40-50 паунда в др магазини , тука за 5-10 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми предложите интернет магазин,от където да продават 100% оригинални парфюми на нормални цени.Казвам нормални, защото считам тези в мола и други парфюмерии за силно завишени...

Най-добре е да си купиш или някой да ти купи от безмитните магазини по летищата. Гледам сега цените в посочения сайт на определени марки и виждам, че са по-скъпи от тия по аерогарите (Франкфурт, Париж, Осло, Виена, Амстердам) с около 8-10%. А и друго си е на място да го видиш какъв е.

От български интернет магазин веднъж купих любимия си парфюм и със сигурност няма да повторя - на цена го докарват горе-долу, че и шишето е видимо същото, само дето надписите са различни (дребния шрифт е изял не една и две глави), а миризмата няма абсолютно нищо общо с оригинала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е да си купиш или някой да ти купи от безмитните магазини по летищата. Гледам сега цените в посочения сайт на определени марки и виждам, че са по-скъпи от тия по аерогарите (Франкфурт, Париж, Осло, Виена, Амстердам) с около 8-10%. А и друго си е на място да го видиш какъв е.

От български интернет магазин веднъж купих любимия си парфюм и със сигурност няма да повторя - на цена го докарват горе-долу, че и шишето е видимо същото, само дето надписите са различни (дребния шрифт е изял не една и две глави), а миризмата няма абсолютно нищо общо с оригинала.

Не знам за какви летища ми говориш, ама на Gatwick, Luton, Heathrow, Stansed и това на Манчестър цените са ...... огън. Не знам от лични наблюдения ли го казваш или просто си чул, но това което каза изобщо не важи за UK, и не само за парфюмите, ами изобщо за всичко !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за какви летища ми говориш...

За Англия не знам, все още не съм бил там, но лично съм купувал козметика от всички изброени от мен по-горе летища и не говоря наизуст. Някои стоки са наистина безумно скъпи (0,5 л вода средно е 4 евро на летището във Франкфурт, например), но козметиката е на много добри цени и с гарантиран произход.

Няма да споменавам марки, за да не се брои за реклама, но последно купувахме от летището в Рига, където в магазина на веригата Х имаше страхотна промоция и за 200-220 евро купихме цяла чанта с парфюми и други неща, които дори не знам как се наричат ;). А във Франкфурт си взех 2 броя от моя си на цена, както писах по-горе, около 10% по-евтино от тия в сайта, който сочиш в коментар 2.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Англия не знам, все още не съм бил там, но лично съм купувал козметика от всички изброени от мен по-горе летища и не говоря наизуст. Някои стоки са наистина безумно скъпи (0,5 л вода средно е 4 евро на летището във Франкфурт, например), но козметиката е на много добри цени и с гарантиран произход.

Няма да споменавам марки, за да не се брои за реклама, но последно купувахме от летището в Рига, където в магазина на веригата Х имаше страхотна промоция и за 200-220 евро купихме цяла чанта с парфюми и други неща, които дори не знам как се наричат ;). А във Франкфурт си взех 2 броя от моя си на цена, както писах по-горе, около 10% по-евтино от тия в сайта, който сочиш в коментар 2.

Ясно!!! Но тъй като сайта е английски, мисля че не е правилно да правиш асоциация с Рига например, т.к ако влезеш ,  в най-големия литовски сайт за козметика, предполагам че цените ще са също много по-различни от английския :) И това си има що годе основателна причина и тя е СТАНДАРТА. ;)

Няма да споменавам марки, за да не се брои за реклама

Според теб Gucci, Versace, Azzaro , Dolce и т.н и т.н. ще им направим някаква реклама ако ги споменем :D :D :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... мисля че не е правилно да правиш асоциация с Рига например, т.к ако влезеш ,  в най-големия литовски сайт за козметика...

Не съм се ровил из латвийските сайтове (в литовската столица Вилнюс все още не съм ходил), не ми се е налагало. И мога да те уверя, че цените на козметиката на въпросната фирма (отново няма да напиша коя е, но е световен лидер) са еднакви и в Рига, и в Рим, и в Париж - твърдя го, защото пазарувам редовно.

И няма смисъл да издребняваме повече, всеки да си купува откъдето поиска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Поразгледах и на други места и като че ли всички са доволни от въпросния fragrance direct.Само,че тия 7 лири  за доставката засега ме спират да си поръчам нещо от там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поразгледах и на други места и като че ли всички са доволни от въпросния fragrance direct.Само,че тия 7 лири  за доставката засега ме спират да си поръчам нещо от там.

Има много фирми които правят доставка от UK до България , за много малко пари. Примерно чифт маратонки за 2 паунда и са в БГ,

А въпросния сайт прави безплатни доставки в Англия.... Задаваш адреса на някоя от фирмите, които всичките имат офиси в Англия и така ..... доставката ще ти излезе мн по-евтина ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване