Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Хай, хора((извинете ако е в грешния раздел(темата)) имам доста старичко PC и реших да си купя нов! :)

И се чудя от кой сайт да си го поръчам? Ако може да ми препоръчате бих се зарадвал :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да объркали сте раздела, темата ви не е за преносими компютри. Поправете си и залгавието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да объркали сте раздела, темата ви не е за преносими компютри. Поправете си и залгавието.

Не можах да намеря раздела за което се извинявам.

Възможно ли е да я преместите? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да намеря раздела за което се извинявам.

Възможно ли е да я преместите? :)

Дайте бюджет и ще Ви направим конф. с колегите.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дайте бюджет и ще Ви направим конф. с колегите.

До 700лв. Благодаря ви! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е колегите да ти направят конфигурация. Според бюджета и евентуално дай някаква информация, те не са гадатели. Монитор най-вероятно имаш, а хард диск, кутия или нещо друго ако може да се ползва ще ти спести някой лев.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Процесор AMD FX 8320, 3500MHz, 16MB, socket AM3+, Box
Памет Kingston HyperX Fury Red 4GB, DDR3, 1866MHz, CL10, 1.5V -Няма да работи на 1866,а на 1600,но е по-евтина от тази на 1600

Ползваш твойта видео карта и след като събереш пари си взимаш gtx 950ti и си свиркаш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш HDD още по-добре, но сподели все пак марка и модел както и на останалите части(картата я видях - можеш да я прибереш в чекмеджето, ако искаш да я ползваш за съвременни игри).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти не разбра ли че това захранване не струва? Поне като го предлагаш не пускай подвеждащи коментари!

Сисоника не струва????
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм поръчал очаквам утре(вторник) да пристигне! Благодаря на всички за помощта :)

Кое поръча ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/51139p1r2082p1r43857p2r49615p1r1000578p1rf.html

Само че Corsair 430W Builder Series CX V2 430W не беше наличен и момичето ми предложи друг.

Ма не мога да се сетя как се казваше има 10лв разлика 90 и нещо беше :)

Мисля че беше EVGA 500W Bronze 100-B1-0500-KR

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване