Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Консултация за 802.11 ас w-fi карта / рутер

Препоръчан отговор

Здравейте ! Предстой ми закупуване на лаптоп и докато преглеждах параметрите му забелязах ,че W-fi адаптерът поддържа 802.11 ас ,след което последва ровене из разни сайтове и прочие... Та въпросът ми е: "Необходимо ли е да си закупя рутер поддържащ 802.11 ас протокол или ще мога да ползвам безжичния нет и със старият си  рутер (802.11b/g/n) ?  Благодаря предварително .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Предстой ми закупуване на лаптоп и докато преглеждах параметрите му забелязах ,че W-fi адаптерът поддържа 802.11 ас ,след което последва ровене из разни сайтове и прочие... Та въпросът ми е: "Необходимо ли е да си закупя рутер поддържащ 802.11 ас протокол или ще мога да ползвам безжичния нет и със старият си  рутер (802.11b/g/n) ?  Благодаря предварително .

Много ме съмнява само този стандарт да е упоменат в спецификациите на wi-fi адаптора. Останалото е малко дълго за обяснение, но купувай спокойно. Разработчиците на стандарта са се погрижили за съвместимостта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване