Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

http://www.darty.com/nav/achat/hifi_video/televiseurs-led/grand_ecran_led/philips_32pfh4399.html

http://www.grosbill.com/4-philips_32pfh5509_-622124-univers_image_et_son-univers_image_et_son

спрял съм се на тези 2 модела, дайте съвет кой да избера. Кой е с по-добри параметри? Благодаря Ви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От номерацията се вижда че и двата са нисък клас като втория е по-добрия модел. Истината е че разлика в изображението няма да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

offtopic:

а най готиното е че ако закупиш и miracast dongle ще можеш да свързваш таблета(който мислиш да закупуваш) си безжично с телевизора ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бюджета ми е до около 350 евро макси, ако е до 300 още по-добре. Ще се гледа от около 2,5 - 3 метра. 

offtopic:

а най готиното е че ако закупиш и miracast dongle ще можеш да свързваш таблета(който мислиш да закупуваш) си безжично с телевизора ;)

От жената и детето, едва ли ще стигна до телевизора :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Използвам вече готова тема, зано авторът няма против.

Търся телевизор до 800 лв, не държа да е смарт. Какво ще кажете за тези:

http://www.technopolis.bg/b2c/details/12127/P11090104/Televizor-SAMSUNG-UE-40H5030-LED

http://www.emag.bg/televizor-smart-led-panasonic-42-106-sm-full-hd-tx-42as500e/pd/D2BSQBBBM/

http://www.emag.bg/televizor-led-lg-42-106-cm-full-hd-42lb5500/pd/DB3FLBBBM/

Приемам и други предложения ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..Търся телевизор до 800 лв, не държа да е смарт. Какво ще кажете за ...

При зададената рамка - 800 лв и 40-42" е почти все едно какво ще вземеш, защото е несериозно да се очакват чудеса за такива пари. И все пак, предлагам средния.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При зададената рамка - 800 лв и 40-42" е почти все едно какво ще вземеш, защото е несериозно да се очакват чудеса за такива пари. И все пак, предлагам средния.

Благодаря! Разбирам, че не могат да се очакват чудеса, но като се има предвид, че досега сме със стар тв, мисля, че ще усетим разликата. А повече средства на този етап не могат да се отделят.

Панасоника заради смарт технологиите ли го припоръчваш или като марка са по-стабилни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Панасоника заради смарт технологиите ли го припоръчваш или като марка са по-стабилни?

Смарт функциите са последното, което би ме заинтригувало при избора на телевизор. Не ми пука кой с какъв браузър е, с вградена камера за скайп ли е и дали му работи коректно опцията за команди с жестове. Интересува ме единствено това, което е свързано с основното предназначение на телевизора - качествена картина и звук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смарт функциите са последното, което би ме заинтригувало при избора на телевизор. Не ми пука кой с какъв браузър е, с вградена камера за скайп ли е и дали му работи коректно опцията за команди с жестове. Интересува ме единствено това, което е свързано с основното предназначение на телевизора - качествена картина и звук.

Разбрах, благодаря още веднъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Използвам вече готова тема, зано авторът няма против.

Търся телевизор до 800 лв, не държа да е смарт. Какво ще кажете за тези:

http://www.technopolis.bg/b2c/details/12127/P11090104/Televizor-SAMSUNG-UE-40H5030-LED

http://www.emag.bg/televizor-smart-led-panasonic-42-106-sm-full-hd-tx-42as500e/pd/D2BSQBBBM/

http://www.emag.bg/televizor-led-lg-42-106-cm-full-hd-42lb5500/pd/DB3FLBBBM/

Приемам и други предложения ;)

и аз преди време държах телевизора да е смарт и 3Д , и тези функции ги изпозлвах само 1-вия месец.

Според мен не си струва да вземаш смарт тв. Но всеки си знае. Просто мнение. Аз след като си закупих смарт и 3д телевизор 2 месеца след това закупих за другата стая само LED, на много по ниска цена със същото качество , така и така не ползвам другите функции

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Според мен не си струва да вземаш смарт тв...

Тия смарт функции се ползват 2-3 дни, после се забравят, но е факт, че едва ли може да се намери действително качествен телевизор (не говорим за конкретния случай, при който за 800 лв няма как да се иска кой знае какво качество, най-малкото панелът ще е 50 Хц), който да не е смарт и 3Д. Да, реално се дават пари за малко или съвсем неизползваеми екстри, повечето от които със съмнително качество, но това е политика на всички значими производители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия смарт функции се ползват 2-3 дни, после се забравят, но е факт, че едва ли може да се намери действително качествен телевизор (не говорим за конкретния случай, при който за 800 лв няма как да се иска кой знае какво качество, най-малкото панелът ще е 50 Хц), който да не е смарт и 3Д. Да, реално се дават пари за малко или съвсем неизползваеми екстри, повечето от които със съмнително качество, но това е политика на всички значими производители.

Моя съвет е търсете качеството на картината оставете тия смарт и 3д функции , така и така няма да ги ползвате много мнго о, защото дори е да е много добро качеството на 3д на телевизора, филмите не са с толкова добри ефекти (освен анимациите и научнопопулярните ) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е търсете качеството на картината оставете тия смарт и 3д функции , така и така няма да ги ползвате много мнго о, защото дори е да е много добро качеството на 3д на телевизора, филмите не са с толкова добри ефекти (освен анимациите и научнопопулярните ) 

Да, аз в първия си пост посочих, че не държа да е смарт. Само Панасоник-а от посочените от мен е смарт, но от hlevoust разбрах, че Панасоник е по-стабилната марка. Между другото и трите тв са 100 херцови.

И така - Самсунг или Панасоник:

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/query/(layout=7.0-0_6_4_5_9_114_113_83_106_113_105_109_113_110_95_96_126&uiarea=4&carea=%24ROOT&xcm=bulgarian)/.do?cat_id_1=DEBA581736B27FF1A90A002481B479E9&cat_id_2=DEBA53849E8CA4F1A90A002481B479E9&cat_id_3=DEBA520B17F506F1A90A002481B479E9&cat_id_4=DEBA57630743A8F1A90A002481B479E9&cat_id_5=DEB4CBEE75CD23F1A90A002481B479E9&cat_id_6=DEBA4F3E3085C2F1A90A002481B479E9&cat_id_7=DEBA501C7FC40CF1A90A002481B479E9&cat_id_8=DEBA51065DD24EF1A90A002481B479E9&cat_id_9=DEBA722E4C30FCF1A90A002481B479E9&cat_id_10=DEBA70BD2E8BDEF1A90A002481B479E9&cat_id_11=DEBA59213187DEF1A90A002481B479E9&category=category_0&search_main_category=&query=PANASONIC+TX-42AS520E#tab-5

Grafa_ss, какъв е варианта ти "за другата стая", ако не е тайна  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Между другото и трите тв са 100 херцови..

И трите тв са бюджетни и са и 50 Хц панели. Тия 100 Хц, дето ги пише в сайтовете на ТМ и ТП нямат нищо общо с действителността. За други пише, че са 1200 Хц, но само флагманските модели, при това малка част от тях ползват реални панели с 200 Хц, а телевизорите струват доста пъти повече от тия, дето ги предъвкваме тук цял ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И трите тв са бюджетни и са и 50 Хц панели. Тия 100 Хц, дето ги пише в сайтовете на ТМ и ТП нямат нищо общо с действителността. За други пише, че са 1200 Хц, но само флагманските модели, при това малка част от тях ползват реални панели с 200 Хц, а телевизорите струват доста пъти повече от тия, дето ги предъвкваме тук цял ден.

Ок, благодаря на всички!

Разбирам, че телевизорите не са нищо особено, но се надявам който и да изберем, да работи добре. Пък като дойдат по-добри времена, пак ще се консултирам с вас за вече "хубав" телевизор :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...но се надявам който и да изберем, да работи добре...

Ето това е същността - идете на място, пробвайте ги (но с клипове и филми от флашка, а не със промо сигнала, който върви в магазина!) и вземете този, който най-много ви харесва. Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

kaladin

Ако 80 лева в повече не са Ви проблем предлагам да разгледате модела Panasonic TX-40AS640E 3D LED Двата инча по-малко не мисля са голям проблем (на практика са нищожни).Вярно, за разлика от модела ...АS520... който е IPS панел този е с VA (което мисля в момента нищо не Ви говори) ,но най вече предимството му е , че е с рeален 100херцов панел, а това е голям +.Отделно е с двуядрен процесор, по-висок клас и определено е по-заслужаващия модел с не едно предимствo пред модела АS520!

Просто споделям-Вие си решавате...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

kaladin

Ако 80 лева в повече не са Ви проблем предлагам да разгледате модела Panasonic TX-40AS640E 3D LED Двата инча по-малко не мисля са голям проблем (на практика са нищожни).Вярно, за разлика от модела ...АS520... който е IPS панел този е с VA (което мисля в момента нищо не Ви говори) ,но най вече предимството му е , че е с рeален 100херцов панел, а това е голям +.Отделно е с двуядрен процесор, по-висок клас и определено е по-заслужаващия модел с не едно предимствo пред модела АS520!

Просто споделям-Вие си решавате...

skalata_73 сега виждам поста ти, благодаря за мнението.

Снощи купихме Panasonic 42 AS 650, но не съм имала време да го разгледам. Дъщеря ми сутринта беше много доволна от детските канали ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

skalata_73 сега виждам поста ти, благодаря за мнението.

Снощи купихме Panasonic 42 AS 650, но не съм имала време да го разгледам. Дъщеря ми сутринта беше много доволна от детските канали ;)

Още по-добър избор.Той е с IPS панел.Него не посмях да го предложа, че е доста над бюджета, но няма да съжелявате за тези 200лв отгоре ;)

Честито и безпроблемно гледане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още по-добър избор.Той е с IPS панел.Него не посмях да го предложа, че е доста над бюджета.

Честито и безпроблемно гледане.

Благодаря!

Аз исках да поръчам онлайн, не стана и като отидохме в магазина.... Беше на промоция 999 лв и наистина доста ни хареса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Аз исках да поръчам онлайн, не стана и като отидохме в магазина.... Беше на промоция 999 лв и наистина доста ни хареса.

За тези пари това е най-добрия избор ;)

Лек ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване