Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Български превод за Waterfox

Препоръчан отговор

Здравеите как мога да си направя waterfox на български.Следвам инструкците в саита но не се получава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сайта, под зеления бутон избирате български, теглите и следвате това, което е написал Wankata :

- пишете в адресната лента about:config, съгласявате се, че ще внимавате и намирате реда general.useragent.locale, кликате два пъти върху него и сменяте стойността от en-US на bg-BG.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сайта, под зеления бутон избирате български, теглите и следвате това, което е написал Wankata :

Благодаря за отговора но 10 пъти го правих това и нестава :no-no:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да ми обясниш как става първия линк инсталирам но с втория незнам кво да правя  че съм малко индианец :no-no:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вторият е за четене - как...

Инсталира ли Бг интерфейса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ама по натам незнам кво да права

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сега изпълни waterfox с командата:

"path_to_waterfox\firefox.exe" -uilocale bg

или напиши в адресната лента

about:config и натисни Enter

Сега в лентата Search постави

general.useragent.locale

Щракни двукратно по реда с този текст. Ще се отвори прозорче, в което напиши

bg-BG

и потвърди с ОК

Рестартирай браузъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сега изпълни waterfox с командата:

или напиши в адресната лента

about:config и натисни Enter

Сега в лентата Search постави

general.useragent.locale

Щракни двукратно по реда с този текст. Ще се отвори прозорче, в което напиши

bg-BG

и потвърди с ОК

Рестартирай браузъра.

Правих го това около 20 пъти вече и нестава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи ли го след инсталацията на интервейса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи ли го след инсталацията на интервейса?

Как да го изпълня това,ако ме питаш да ли съм свалил бг свалил съм го,и там кадето беше en сега е bg и пак нестава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пробвай да пуснеш изтегления xpi файл в отворен прозорец на браузъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пробвай да пуснеш изтегления xpi файл в отворен прозорец на браузъра.

Как в отворен прозорец малко по подробно може ли че съм малко индианец.Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отваряш waterfox и от папката, където е изтегленият файл, го завличаш в прозореца на Waterfox. Ще се активира прозорез за добавяне на добавка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.waterfoxproject.org/ от падащото меню language packs си намери български избери го и като те пита да отвори или записва, избери отвори.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като отворя падащото меню и избера български ми изписва само Allow и Not Now аз му давам Allow :brick wall:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През версия на лиско езиковите пакети се чупеха в линукс, което си е проблем в самата мозила с адоните за езика. Изчакай да излезе 33.0 на waterfox и тогава автоматично ще се ъпдейтне и езика. Ако ти се занимава, виж в сайта на мозила за езиковата поддръжка: Езикови пакети за firefox 32.0.3 - кликни върху bg.xpi и позволи инсталирането от появилия се прозорец. Подозирам, че няма да стане с тази версия на waterfox.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През версия на лиско езиковите пакети се чупеха в линукс, което си е проблем в самата мозила с адоните за езика. Изчакай да излезе 33.0 на waterfox и тогава автоматично ще се ъпдейтне и езика. Ако ти се занимава, виж в сайта на мозила за езиковата поддръжка: Езикови пакети за firefox 32.0.3 - кликни върху bg.xpi и позволи инсталирането от появилия се прозорец. Подозирам, че няма да стане с тази версия на waterfox.

Поздрави!

Благодаря с тая версия нестава кво ли неопитвах  може ли да ми кажеш на коя версия мога да инсталирам бг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В 33.х всичко е ОК, поне при мен, но waterfox изостава с някоя седмица или две, докато се обнови спрямо лиско.

От каде да сваля 33.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я вземи свиквай с английската версия (шегувам се)

Пробвай с тая добавка за превключване на езици:

https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/quick-locale-switcher/

или

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/locale-switcher/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я вземи свиквай с английската версия (шегувам се)

Пробвай с тая добавка за превключване на езици:

https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/quick-locale-switcher/

или

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/locale-switcher/

:giggle1: Инсталирах и 2-те с първата незнам кво да направя а с втората ми показва само UK.Така е като несъм учил едно време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване