Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

проблем при зареждане на Windows 7

kael ex uai

Препоръчан отговор

Добър ден имам проблем при стартиране на Windows когато си включа лаптопа той се зареди  до  едно полужение, и е до там  а   вчера си работи без никакви проблеми  не знам каква  е пречината не мсиля, че е  кой  знае колко  голяма за  това  реших да попитам в форумътт

тук съм снимал  да видите за какво  става  дума.

post-263373-0-61277500-1414931288_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте да влезете в Save mode с натисане на клавиш F8 при стартирането на компютъра. Ако зареди до работен плот, рестартирайте компютъра да обнови регистратурата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да  зарежда  може би  10 секунди  и  спря  чакам  го  вече  15 минути но  си седи така пише моля изчакайте

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да  зарежда  може би  10 секунди  и  спря  чакам  го  вече  15 минути но  си седи така пише моля изчакайте

Т.е. и под sаfe mode не зарежда.

Ами като предложение направи си едно Live CD/USB с Hiren's Boot, от него стартирай мини XP и направи проверка на диска с командата chkdsk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Т.е. и под sаfe mode не зарежда.

Ами като предложение направи си едно Live CD/USB с Hiren's Boot, от него стартирай мини XP и направи проверка на диска с командата chkdsk

Само не ми  стана ясно как да го направя  това Live CD/USB да  запиша нещо на  диск или с  имаш предвид  с флашка  несъм запознат  с  това

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване