Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Разполагам с дънна платка ASUS M5A97PRO AMD970 + SB9, процесор AMD PHENOM II X4 840 3.2 GHz, захранване Cooler Master Elite Power 460W PFC, охлаждане CM HYPER TX3 /1156/775/AM2/AM3, 2 памета DIMM DDR3 KINGSTON 4 GB 1600 MHz Hyper khx1600c9d3/4g. Възнамерявам да купя кутия (до 300-350 лв най-много), която да не създава проблеми при бъдещ ъпгрейд откъм охлаждане на частите и пространство. Преди 2 години и половина се оглеждах за нова кутия и бях намерил нещо с огромни перки, която имаше вентилатор с 25 сантиметрови или може би дори с по-големи перки на страничния капак, но не се сещам как се казваше кутията, та мисълта ми е - искам нещо подобно. След това нова видеокарта - ще играя най-вече FIFA 2015, може би евентуално ще играя GTA 5 (сума - 300-350 лв). SDD диск - поне 128 GB, поне още 4 GB РАМ (дали да купя от същите или различни) и едно оптично устройство. Може би и една звукова карта и една LAN карта. Не се нуждая от хард дискове - имам 4. Всъщност се чудя колко хард диска поддържа дъното ми - имам 4 харда + записвачка и възнамерявам да купя SDD, ще мога ли да включа всичките? Евентуално се чудя и за захранване - тази достатъчно мощна ли е и дали ще създаде проблеми след ъпгрейда. Също така искам да сменя и охлаждането, защото в летните месеци бръмчи много, когато работи на високи обороти. Искам компютъра да е максимално тих. И последно - монитор (поне 25 инча), сума за нея - 500-600 лв. Очаквам предложения.

П.П. И откъде мога да купя FIFA 15 PC Ultimate Edition? Никъде не можах да я намеря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване