Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Иконки за информация за контакти в подпис за имейл адрес

iBonev

Препоръчан отговор

Здравейте!

Днес, докато бях на работа ми хрумна идеята да си направя добре изглеждащ (бизнес) "подпис" в служебния имейл с информация за контакти като телефон, адрес, заемана позиция и т.н. Оформянето на текса е лесно, но ми се иска да поставя по една иконка с всяка информация. Например, пред стационарния телефон, иконка с такъв; пред мобилния с мобилен; пред адреса нещо свързано с локация, може би планета или нещо такова. Важното е и трите иконки да са от един тип, дизайн, вид или както се нарича, за да изглежда добре. До тук добре, но това намиране на иконка за стационарен, мобилен телефон и локация се оказаха проблем или ако ги има, то трябва за заплатя определена сума. Търся безплатни такива, добре изглеждащи, не непременно цветни, черно-бели също ме устройстройват. Бихте ли ми помогнали с намирането им при по-горе посочените изисквания?

Благодаря и лека вечер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти харесват иконите, кажи ми цвят на кръга, дали да го има изобщо, цвят на иконите.Също така размер в пиксели и ще ти ги направя в PNG формат, за да си ги дръпнеш.

780206.jpg

Ако не ти харесват, от нета: mail icon | mobile phone | old phone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@exwol, тези иконки са супер, само ако може и да има една за местоположение/локация, за да е пред адреса. :) , а за размера мисля, че 18х18 px ще са ми идеални. Предпочитания за цвят нямам, може би подчертани с черно (някакси да изпъкват), а фон дали да има или не, както прецениш (ти хареса). При всички случаи ще ми хареса крайния резултат. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@exwol, тези иконки са супер, само ако може и да има една за местоположение/локация, за да е пред адреса. :) , а за размера мисля, че 18х18 px ще са ми идеални. Предпочитания за цвят нямам, може би подчертани с черно (някакси да изпъкват), а фон дали да има или не, както прецениш (ти хареса). При всички случаи ще ми хареса крайния резултат. ;)

Избери си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Тази ми хареса най-много, но идеята е и трите иконки да бъдат с един и същ изглед/дизайн, което не знам как да го постигна освен ако не са от един пакет/серия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18х18 ми се виждат малки или аз остарявам вече, но ти ги направих 24х24.

Черни са както пожела. Вариант1 (с кръга)   |   Вариант2 (без кръга)

Ако има нещо кажи да поправим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18х18 ми се виждат малки или аз остарявам вече, но ти ги направих 24х24.

Черни са както пожела. Вариант1 (с кръга)   |   Вариант2 (без кръга)

Ако има нещо кажи да поправим.

Некоректна заявка ми изписва при опит да сваля Вариант 1, другите ги изтеглих без проблем. Получили са се страхотно, за което ти благодаря от сърце! ;) Нямам търпение утре да ги добавя към подписа на работа.

Лека вечер!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Некоректна заявка ми изписва при опит да сваля Вариант 1, другите ги изтеглих без проблем. Получили са се страхотно, за което ти благодаря от сърце! ;) Нямам търпение утре да ги добавя към подписа на работа.

Лека вечер!

Редактирах линка в поста. По принцип при мен нямаше проблем. Опитай сега да изтеглиш вар.1

Радвам се, че ти харесаха :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от дръндю
      дадоха ми задачата, да пусна те такава тема инак мое да ме бият

ас съм дръта пенсия, ама си мисля, че най добре е да работиш това което обичаш
      тва певците, много се забавляват и парички си печелят
      уф, пуснах темата
      белким се размина с боят

• от Анита Христова Трифонова
      Божков: Краят на диктатурата на Борисов и Пеевски е близо

Обвиняемият бизнесмен написа пореден пост срещу управляващите на страната в

социалната мрежа Фейсбук. Този път повод стана 31-ата годишнина от началото на

демократичните промени у нас на 10 ноември 1989 г.

Преди 31 години падна един диктаторски режим. Сега имаме друг. Диктатурата на

Пеевски и Борисов доведе страната ни до Трета национална катастрофа.

Но България се събуди. Краят и на тази диктатура е близо.

...а как е с дрогата?

Преди дни Божков отново иронизира

премиера Бойко Борисов, като пусна анкета "Нуждае ли се Борисов от спешна

психиатрична помощ" и след това публикува отговорите своята страница във

Facebook, които бяха предимно положителни. 

Аз Ви казах, тук писах,

че БОРИСОВ НЯМА КОРОНАВИРУС,

ЧЕ НЕ Е БОЛЕН ОТ КОВИ19,

А ОТ КАКВО 

БОЖКОВ ВИ КАЗВА!

А дали е близо времето когато престъпни, крадливи гадове като черепи,

кости, тикви и тям подобни мутри и червени боклуци ще застанат пред

съда и ще получат заслужения си отдих на наровете в затвора, КОЙ ще

каже и ще се случи ли, а дано, ама надали. -ТА БОЖКОВ КРАЛ, АМИ

БОРИСОВ? КАРТОФИ  В БАНКЯ ЛИ Е ЯЛ!?

БОЖКОВ ПРЕД БЛУМБЪРГ: ВЛИЗАМ В ПОЛИТИКАТА,

ЗА ДА СВАЛЯ БОРИСОВ ОТ ВЛАСТ

И СЕГА НЕКА ДРУГО КАЖА-

КУКЛОВОДИТЕ СЕ ЧУДЯТ КАК ДА ГО ЗАДЪРЖАТ НА ВЛАСТ--

ДОРИ БЕЗ ИЗБОРИ,

защото се знае че няма да ги спечели ,

поне честно няма да е .

КОНСТИТУЦИЯТА НЕ ЗНАМ ДАЛИ ПОЗВОЛЯВА 

ПРОСТО БОЙКО БОРИСОВ

ДА СИ ОСТАНЕ БЕЗ ИЗБОРИ

ОЩЕ ЕДИН МАНДАТ КАТО ПРЕМИЕР,

ЗА КОЕТО ГО ГЛАСЯТ...

За тази цел революция ли

трябва да стане

или промяна на конституцията,

или пък гражданска война,

но въоръжени са само полицаите,

а АРМИЯ НЯМАМЕ!

ТОГАВА...ПОЗНАЙТЕ...
    • от Анита Христова Трифонова
      "ОСЕМТЕ ДЖУДЖЕТА" Как се отнема бизнес с прокурорска бухалка  ... Мрежата на паяка
      Вижте първа част от разследването на АКФ "Осемте джуджета". Какви тайни крие един столичен ресторант с огледални стъкла и засилена охрана и какво ни казва той "от кухнята" на прокуратурата и МВР?

• от Conception.design.view
      Здравейте    , ще съм Ви благодарен  , ако ми препоръчате някакви фирми специализирани    в сферата на инстаграм бизнеса    ( не задължително инфлуенсърството ) за възможен бизнес    ,  в рамките на територията на София. Имам средства , които мисля да инвестирам. Трябват ми фирми        - имена или линкове към страници или профили на фирми с възможни добри отзиви в София.
      Благодаря за отделеното време    предварително.

• от Slevin_Kelevra
      Хора, пращам ми някакви глупави имейли от време на време и то винаги в абв. Обикновено е спам, но до сега не бях получавал такъв. Разбира се, не се вързах, но споделяйте дали имате подобни случки ? 

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване