Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Не успявам да започна преинсталция

LoNG

Препоръчан отговор

Здравейте, бях пуснал една подобна тема но с windows 7. След като оправиха windows 8.1 бих искал да се върна към него.

Това което не успявам да направя е да накарам компютъра да ми изкара текста "Press any key to boot from CD".
Записал съм windows - са на най - бавната скорост със "Nero".

А това е самият той - ....

От там на татък ще се справя но това явно ми е проблем.
Помогнете ми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да направите ДВД-то да е първо буутващо устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как да го направя ?
Запознат съм с това, че трябва да е на бутващо устройство и си мислях, че това се прави като се запише на най - слабата скорост :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настроих го така и не става. Просто не излиза надписа иначе тръгва да зарежда надписа но не го показва. С една дума май не разчита диска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е готово :) Благодаря ви :3

Имам обаче 1 проблем. Самият windows ми е качил някакъв продуктов код, който обаче не е валиден и не мога да го махна а windows - са иска оригинален. Как да го сменя, защото аз разполагам със закупен код.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Отваряте Command Prompt (като администратори).

2. Пишете команда :
slmgr /upk
- Ще деинсталира вече инсталирания от вас ключ

3. Поставяте -  Вашия ключ

и натиснете Enter.

- Натискате ОК на появилия се прозорец.
4. Поставяте  - slmgr /skms
  и Enter.

- Изчаквате обновяването на работния плот, водния знак се скрива и Windows е активиран.

5. Поставяте - slmgr /ato
 и Enter

- Излиза информация за лиценза.

Така би трябвало да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aми моята препоръка е, да изтеглиш чисто(оригинално)копие на виндовс, и да не се занимаваш със самоделки.

CMD го отваряш с, администраторски права нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Натискате ОК на появилия се прозорец.
4. Поставяте  - slmgr /skms cckms.nccu.edu.tw
  и Enter.

- Изчаквате обновяването на работния плот, водния знак се скрива и Windows е активиран.

Това подчертаното ми стана интересно какво е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване