Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

SEO на сайт - размисли и страсти

Препоръчан отговор

Здравейте, след като прочетох повечето теми тук ,а и по много други форуми немога да разбера какво става със сайта с който се занимавам а именно - http://www.pc-varna.com/

Историята е следната направих сайта преди около 6-7месеца и в началото всичко беше добре. Пусках линкове и коментари само в сайтове с добър PR ,както и аз имам някоко други в които пусках линкове с анкор текст в футъра. За това време имах вече около 15 000 линка. Странното обаче е че в някои блогове в които съм коментирал ми генерират страшно много beck-линкове, макар и аз да имам само 1 коментар??? Проблема стана преди около месец когато всичките ми ключови думи извендъж спаднаха от 6-7 позиция на 60-70-80. Тогава изтрих цялото съдържание на сайта и го написах сам като проверявах за уникалност с Advego Plagiatus. Вече съм написъл около 20 статии в едни от най-долемите директории в БГ ,но промяна няма. Никога не съм публикувал в "кофти" сайтове и немога да си обесня защо се получи така и кога ще се върна в серпа? Ще покажа и screenshot от gw

ПС

Незнам дали има значение, но 60% от линковете са nofollow

post-350851-0-43435300-1416092662_thumb.

post-350851-0-30998700-1416092669_thumb.

post-350851-0-46688300-1416092673_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....не мога да разбера какво става със сайта с който се занимавам а именно - http://www.pc-varna.com/

Този линк,не отваря сайта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

... За това време имах вече около 15 000 линка. Странното обаче е че в някои блогове в които съм коментирал ми генерират страшно много beck-линкове, макар и аз да имам само 1 коментар...

Това най-вероятно е една от причнините.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване