Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Пелени за възрастни и абсорбиращи чаршафи.

Blue_Hulk

Препоръчан отговор

Здравейте!

Ако темата е в грешния раздел моля да я преместите в правилната.

Търсихме в аптеки и други места, но не намерихме и изведнъж ми изникна идеята да поръчам онлайн.
Искам да попитам дали има онлайн магазин за този тип работи и дали е добра идея да се поръчва онлайн изобщо?
Мерси предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На много аптеки продават памперси за възрастни, при това са около 40-50 ст бройката. Онлайн са по-евтини, но като добавиш доставката и количеството не е голямо, за да "притъпи" куриерската услуга, на място май излизат по-евтино. Виж тук .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз потърсих в гугъл и се обиждам като ми посочвате как се пише и т.н.
Проблема е, че не знам от какъв сайт е добре да поръчам защото досега никога не ми се е налагало да търся такива работи.
Този сайт надежден ли е http://www.farma.bg/ ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се наложи да търся такива атрибути, във Велико Търново в детските магазини има доста по голям избор от аптеките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Този сайт надежден ли е http://www.farma.bg/ ?

Кой да ти каже, риск винаги има, но знаеш приказката за мечката и гората... За който и сайт да става дума, първо следва да си запознат с условията на доставка и общите условия - ако ги няма в сайта, за по-сигурно потърси друг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване