Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.Имам следната конфигурация:

CASE:Enermax Ostrog Q
CPU:Intel Pentium G860
MB:GA-B75-D3VR
RAM:HyperX 2X4GB DDR3
VGA:ASUS GTX 650 2GB
HDD: 2x1TB Western Digital Caviar Blue
PSU:Turbo X 650W

Въпроса ми е:Ако сложа ето такава видеокарта Palit GTX 650 1GB
Като основна,а сегашната на долния слот за втора видеокарта ще стигне ли захранването?
Въпрос 2:Със коя програма е възможно оптимизирането на 2 видеокарти(ще стане ли със GeForce Expirence)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Lyuboslav Iliev
      Здравейте ,имам следният проблем https://streamable.com/okl01?fbclid=IwAR3lue0jX8ZfP362k9w5V0SxgzRjP6q7XAZLi0-mHsLv2_3DcquVnvVrpFY
      На всички игри , които играя има  подобни проблеми. Отделно , на моменти забелязвам - ( червени , зелени или сиво-бели пиксели ) по различни места на монитора дори при просто четене на текстови файлове. Пикселите се появяват предимно при черен и сив фон.
      Правих различни тестове всичко изглежда да е наред. Няма чувствително покачване на градусите на видеото или процесора при игра.
      AMD 5  -1600
      Nvidia GTX 1070 8GB 256 bit.
      Монитор - Acer ED273Awidpx 27" 144 hz
      Някой ако е срещал подобен проблем ,моля да сподели дали и как го е отстранил.
      Благодаря!

• от Станислав Великов
      Здравейте, искам да попитам дали е проблем, ако видео картата ми (Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4 GB) при натоварване, предимно при игри (от рода на GTA 5, Assassin's Creed Origin, Need For Speed Payback) е нормално и безопасно за нея да е натоварена на 99%?
      Процесор: i7-7770HQ 2.80 GHz
      RAM: 8 GB
      (Lenovo Legion Y520)
      Благорадя!
    • от trunkzzz
      Здравейте,
      Главно искам да попитам дали има разлика между тях при работа с AutoDesk продуктите - Autocad, Revit, 3dmax (при ползването на лаптоп или работна станция).
      Примерно между тези две дали би имало голяма разлика при работа с програмите и след това в рендерирането - Quadro P3000 / GTX 1070.

• от FrankyF
      Здравейте,
      дойде време да изоставя стария ветеран (лаптоп) и да се преместя на настолен компютър на който да се наслаждавам качествено на филмите за възрастни в 4К резолюция и спокойно да играя и някоя друга игра от по-ново поколение.
      Ще се радвам ако вие ми помогнете да избера най-доброто на пазара спрямо цена-качество и разбира се, да се вместим в бюджета.
      ПС: Понеже мисля да пазарувам на Черния петък, не всички части от предложените от вас може да бъдат намалени.
      Ако е възможно, моля добавяйте и заместители ( част подобна на първоначалната, евентуално като заместител и по голям шанс да хвана някое друго намаление).
      Бюджетът ми е от около 2000 лева за машината и ~500 лева за монитор (или два).
      Компромис от 100-150 лева може да се направи , стига да си заслужава.
      Относно конфигурацията:
      Процесор: не съм привърженик на нито една от добре познатите ни два вида: Intel или AMD. Нямам предпочитания. Компютърът главно ще се използва за играене на FPS игри и Stream.
      Нямам представа кой от двата вида се представя по-добре.
      Като цяло съм чувал че интел са по-добре, но и са по-скъпи.
      Не мисля да използвам машината за "добиване" на криптовалути или тежки видеообработки.
      Дънна платка: Нямам предпочитания. Обмислям вариант за DDR4. Какво ще кажете по въпроса?  Видеокарта: Спрямо процесора. Отново нямам предпочитания. Оперативна памет: За начало мисля да спестим от малко памет и да инвестираме малко повече в останалите части, мисля че една плочка от 8 GB ще е достатъчна, а по- нататък ще взема още две. Твърдия диск: Тук също може да спестим от бюджета. Мисля че едно 240 GB SSD + 1 TB диск на 7200 оборота ще удоволетворят нуждите ми и ще поберат всички филми за възрастни без проблем. Захранването: Нямам предпочитания. Кутията: Нямам предпочитания. Охлаждане: Какво мислите за идеята за водно охлаждане ?   
      Предварително благодаря на всеки отзовал се.
      Мисля да се възползвам от части с намаления на 24 ти ноември (добре познатият ни Черен Петък), като най-вероятно ще закупя повечето( може и всички) части тогава. 
      Поздрави, успешен и усмихнат ден !
      Дани
    • от vELiNiO
      Здравейте!
      От известно време обмислям ъпгрейд на своята видео карта (Sapphire Radeon HD 5670 512MB 128bit GDDR5) с една от посочените в заглавието на темата. Въпросът ми е главно оправдана ли е откъм производителност GT 1030 спрямо другите две, тъй като евентуалното ѝ закупуване би ми спестило смяната на захранването заради ниската ѝ консумация. Разгледах някои бенчмаркове и се колебая, затова реших да попитам и Вас.
      Благодаря за вниманието.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване