Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте пичове аз съм чисто нов във този сайт :)

Имам проблем от 2 месеца със Хард Диска пише ми ,че има 520 Бад Сектори.Какво трябва да направя за да се махнат??Има ли такава опция или трябва да си купа нов Хард и какви са рисковете от този хард ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си купиш нов хард диск и незабавно да прехвърлиш ценната информация от този ( ако имаш такава).

Ако хард диска ти е в гаранция ще ти го сменят с нов без да плащаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си купиш нов хард диск и незабавно да прехвърлиш ценната информация от този ( ако имаш такава).

Ако хард диска ти е в гаранция ще ти го сменят с нов без да плащаш.

Не Компютъра ми е от 2009 година :)

Аз във момента нямам финансови възможности за да го сменям ,но има ли проблем като го ползвам този Хард ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет, ти сериозно ли имаш толкова лоши сектори? А харда работещ ли е? Ако е все още работещ - копирай си инфото някъде и го заменяй ... аз при повече от 5 лоши сектора изхвърлям/заменям диска ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не Компютъра ми е от 2009 година :)

Аз във момента нямам финансови възможности за да го сменям ,но има ли проблем като го ползвам този Хард ??

Естествено,че има проблем. Както работи ще спре и дотам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет, ти сериозно ли имаш толкова лоши сектори? А харда работещ ли е? Ако е все още работещ - копирай си инфото някъде и го заменяй ... аз при повече от 5 лоши сектора изхвърлям/заменям диска ...

Да сериозно ако искате мога да ви кажа скайпа и да видите всичко в компа няма проблеми имам доверие на всеки един от вас ,защото знам ,че разбирате и все пак за това се регистрирах при вас :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да сериозно ако искате мога да ви кажа скайпа и да видите всичко в компа няма проблеми имам доверие на всеки един от вас ,защото знам ,че разбирате и все пак за това се регистрирах при вас :)

Няма какво да ти правим в компютъра. Инсталирай си програмата HD Tunes. Тя ще покаже, дали имаш проблеми с хард диска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло наличието на лоши сектори не вещае нищо хубаво. Както са ти препоръчали хората НЕЗАБАВНО прехвърляй информацията на някакъв носител защото може да я загубиш завинаги във всеки един момент! Харда ти си отива...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да ти правим в компютъра. Инсталирай си програмата HD Tunes. Тя ще покаже, дали имаш проблеми с хард диска.

Значи 129 бад сектори така ми пише

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи 129 бад сектори така ми пише

Добре де.Къде ги четеш тези неща?

Със какво проверяваш?

Аз бих допълнил Емокостов:

Направи си диск на Hirens.

Вътре я има същата програма.Сканирай от там. /Може ОС да те лъже/.

Не съм сигурен че след толкова бад сектора ще можеш да си включиш машината!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен че след толкова бад сектора ще можеш да си включиш машината!

Мързи ме сега да качвам скрийнове, но имам 320gb стар western digital с 241 лоши сектора и си работи без проблем. Вярно, това ми е третият диск и го ползвам само за пълнене с торенти и подобни боклуци, та ми е все тая до кога ще кара, но от както за пръв път забелязах лошите сектори мина повече от година поне а диска си работи нормално!

Към автора - щом няма пари за нов караш с този докато изкара и това е, като спре да работи някой ден щеш не щеш купуваш нов ако искаш компютър! Ако имаш важна информация си направи бекъп, ако не не го мисли - дисковете са два вида - повредени и такива които ще се повредят!

Edit: ето и снимка все пак, ще станат 26 месеца от както ми предвиждат само 26 дни живот на харда  :)

post-171721-0-09888300-1416503793_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мързи ме сега да качвам скрийнове, но имам 320gb стар western digital с 241 лоши сектора и си работи без проблем. Вярно, това ми е третият диск и го ползвам само за пълнене с торенти и подобни боклуци, та ми е все тая до кога ще кара, но от както за пръв път забелязах лошите сектори мина повече от година поне а диска си работи нормално!

Към автора - щом няма пари за нов караш с този докато изкара и това е, като спре да работи някой ден щеш не щеш купуваш нов ако искаш компютър! Ако имаш важна информация си направи бекъп, ако не не го мисли - дисковете са два вида - повредени и такива които ще се повредят!

Edit: ето и снимка все пак, ще станат 26 месеца от както ми предвиждат само 26 дни живот на харда  :)

Чакай малко:

Ти със какво ги прочете твоите "бад сектори" че автора още нищо не е обяснил а ти вече си сигурен че е съшият проблем!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване