Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Интегрирана видео карта

Препоръчан отговор

Здравейте! 
Искам да направя подарък на брат си и харесах един вече сглобен компютър с интегрирана видео карта. Не съм на ти с нещата ,а и бюджета е ограничен и затова се спрях на вече сглобен.
Та въпроса ми е дали могат да се играят игри на него? Той играе CS:GO ,world of warcraft, CoD ...
Става въпрос за този процесор и тази видео карта : AMD Quad-Core A8-6500B 3.5Ghz, 8GB, 1TB, AMD Radeon™ HD 8570D 

Дали ще може да се играят тези игри? 
Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи си цялата конфигурация. Темата не е за тук. Местя я в правилния раздел.

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи си цялата конфигурация. Темата не е за тук. Местя я в правилния раздел.

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.

Съжалявам ,че поствам линк от друг сайт,но така ще е по-лесно. 

Ето за този става върпос : http://www.emag.bg/nastolen-kompjut-r-hp-elitedesk-705-g1-mt-s-procesor-amd-quad-core-a8-6500b-3-5ghz-8gb-1tb-amd-radeontm-hd-8570d-freedos-mishka-klaviatura-g0k54av-a8-bf14/pd/DGV2GBBBM/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добро : http://m.emag.bg/nastolen-kompjut-r-serioux-smart-v9-s-procesor-intelr-coretm-i3-4160-3-6ghz-haswell-4gb-ram-500gb-serioux-smartv9-bf14/pd/D5DTWBBBM/

Ако го купиш почваш да събираш едни 60 лева моментално за ново захранване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добро : http://m.emag.bg/nastolen-kompjut-r-serioux-smart-v9-s-procesor-intelr-coretm-i3-4160-3-6ghz-haswell-4gb-ram-500gb-serioux-smartv9-bf14/pd/D5DTWBBBM/

Ако го купиш почваш да събираш едни 60 лева моментално за ново захранване.

Мен ме интересува този за който попитах? 

А този който ти ми предлагаш ми изглежда почти същия само че с по-ниска конфигурация.

Итересувам се дали става за игри , и дали е подходящ за точно тези които споменах :? Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме интересува този за който попитах?

А този който ти ми предлагаш ми изглежда почти същия само че с по-ниска конфигурация.

Итересувам се дали става за игри , и дали е подходящ за точно тези които споменах :? Благодаря

Той става,но предложения от мен е много по-добър,потърси сравнение между процесорите,cs:go тръгва на вградената в 4160 на медиум с 30 фрейма.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

monicho, отговори на въпроса на човека с ДА или НЕ !

Никой не иска линкове и съвети. Да, на този компютър ще вървят игрите, не няма да вървят. И толкова. Че и аз чакам смислен отговор за да знам да си поръчам или не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той става,но предложения от мен е много по-добър,потърси сравнение между процесорите,cs:go тръгва на вградената в 4160 на медиум с 30 фрейма.

Искаш да кажеш ,че процесора на Интел са по-добри ясно, но е с едно ядро по -малко и рам паметта е на половина...

А може ли да се закупи видео карта отделно и да се използва отделно от интегрирана без тя да взима скорост от процесора ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност HP-то с това намаление е на нормална цена като части. Т.е. ако си сглобиш конфигурацията със същите части ще ти излезе и по-евтино. Тя само кутията сигурно би струвала 200лева щото е HP. Не се ориентирайте към маркови компютри ако става въпрос за игри.

Отделно, че е по-неизвестно какво може да се сложи допълнително и дали ще може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш ,че процесора на Интел са по-добри ясно, но е с едно ядро по -малко и рам паметта е на половина...

А може ли да се закупи видео карта отделно и да се използва отделно от интегрирана без тя да взима скорост от процесора ? 

Можеш да го ъпгрейднеш без проблем след това,стига да купиш ново захранване,че това е някакво скапано...

ОТГОВАРЯМ МУ-МОЖЕ ДА ПОДКАРА СПОМЕНАТИТЕ ИГРИ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване