Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Помощ за избор на телевизор.

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам голяма ли е разликата между двата телевизора :

http://technomarket.bg/products/09135314/samsung-ue-48h6400

http://technomarket.bg/products/09135317/samsung-ue-48h8000

Освен,че вторият е Curved TV и е на 1000 херца , има ли други големи предимства и заслужава ли си да се дават 1100 лв повече ? Благодаря ви предварително ! Лека вечер !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич купи си Sony, върви в техномаркета и кажи да ти пуснат едно hd на Самсунг-а и едно на Sony ,разликата е огромна!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата на HD е огромна??? С извинение но по голяма смешка не бях чувал отдавна. Точно таз годишните модели на Сони като ги разглеждах из маркетите не видях нито на SD нито на HD с какво превъзхождат дори телевизорите от далеч по нисък клас. .......лично мое мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата на HD е огромна??? С извинение но по голяма смешка не бях чувал отдавна. Точно таз годишните модели на Сони като ги разглеждах из маркетите не видях нито на SD нито на HD с какво превъзхождат дори телевизорите от далеч по нисък клас. .......лично мое мнение.

http://youtube/G5ycx96gdZ4

Повече няма какво да си говорим, повърхностни мнения изградени на вятърни мелници не се коментират. Който е имал опит знае, който не е пише коментари като теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На HD сигнал почти всички телевизори се представят добре (затова и пускат демо сигнали в шоурумите за да зарибяват шараните и предлагат техни си модели -де от неразбиране, де по ,,заповед,,кои модели да се разчистват) Изненадата идва когато го пуснеш на калпавата кабеларка в къщи.

Който е по-навътре и е тествал знае, че Panasonic и някои модели на Philips са трепачите на SD сигнал.Който не-пише колкото да се намира на работа.Това не значи, че няма и други модели, които се представят добре! Не е зле да се пише на база личен опит , а не по тестове, ревюта в ,,Тубата,, или незнам къде си.

А към автора-поредната му тема с неясни критерии.Да си каже размер и максимален бюджет и тогава да пита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

skalata_73  даде достатъчно изчерпателно и компетентно мнение .................... Теодор Иванов хвали си Сонито колкото щеш и си гледай ревютата и клипчетата в сайтовете. Аз пиша на базата това което ми предлага моя телевизор на SD и HD сигнал ............ видях и Самсунга , видях и Сонито какво представлява (ОТ СЪЩИЯ КЛАС) .................... нека автора на темата да отиде , да си тества и сам да си избере. Моето мнение е това и 100 теста да направя още на тези модели едва ли ще се промени.  Всеки има предпочитания , а Сонито мен не ме впечатли с нищо освен с високата си и неоправдана за мен цена, на фона на това което предлага. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване