Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

rlaguna

Мнения за мишки Logitech

Препоръчан отговор

Здравейте, бихте ли споделили мнението си относно мишките на Logitech, по-конкретно за моделите G 402, G 502, G 602, ще се ползва предимно за игра. Приемам и други съвети относно геймърска мишка, държа да е по големичка, малко по тежка и удобна.

Бюджет около 150 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло не е лоша марката. За конкретните модели не мога да ти дам информация понеже нямам. Лично аз не съм фен на Logitech, ако разполагах с бюджет от 150лв бих си взел нещо на Razer :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бихте ли споделили мнението си относно мишките на Logitech, по-конкретно за моделите G 402, G 502, G 602, ще се ползва предимно за игра. Приемам и други съвети относно геймърска мишка, държа да е по големичка, малко по тежка и удобна.

Бюджет около 150 лв.

За тези пари можеш да си вземеш мишок на Logitech, който ще те изкара дълги години! Не се дели от тази марка, особено що се отнася до мишки!

Аз бих си взел ТАЗИ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох, че новите модели на Razer давали дефекти, но не знам дали е вярно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен правилният подход е да си харесаш мишка според захвата (въпреки че Logitech май не уточняваха тип захват в описанията) и удобството (все ще има магазини, в които да можеш да пробваш) и да хванеш да прочетеш из Интернет (по сайтове и форуми) 4-5 ревюта на въпросния модел. Мисля също, че почти всички продукти с етикетче "гейминг" са донякъде надценени, но не е чак такава болка за умиране предвид това, че една хубава мишка може да изкара 3-4 години нормално ползване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен правилният подход е да си харесаш мишка според захвата (въпреки че Logitech май не уточняваха тип захват в описанията) и удобството (все ще има магазини, в които да можеш да пробваш) и да хванеш да прочетеш из Интернет (по сайтове и форуми) 4-5 ревюта на въпросния модел. Мисля също, че почти всички продукти с етикетче "гейминг" са донякъде надценени, но не е чак такава болка за умиране предвид това, че една хубава мишка може да изкара 3-4 години нормално ползване.

Съгласен съм, но на практика в Разград и на около няма голям избор на по - скъпи мишки. Поне аз не съм видял да ги има моделите, които съм харесал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първо място мишката трябва да ти е удобна, след това идва избора на сензор и според цената може да се намерят сравнително качествени, понеже перфектни продукти няма!

Аз лично играя с ниско ДПИ около 800, като с оптична мишка усещам доста повече контрол, по-голямата част от професионалните геймъри  също използват оптични!

За това и ще ти предложа единствено мишки с оптичен сензор!

Като за мен най-изгодна покупка в момента като цена възможности и качество е

SteelSeries Kinzu v2 Yellow мишка + SteelSeries QcK mass Fantasy Art Gank Edition пад за мишка - 80лв. с предпоследен клас оптичен сензор Avago 3090

и

ZOWIE FK1 + CAMADE -110лв. с най-добрия в момента оптичен сензор Avago 3310

Оптичния сензор може и да го срещнеш под името Pixart, понеже скоро купиха Avago, да го имаш на предвид ако решиш сам да избираш мишка на пазара и го срещнеш някъде!

За логитеча Г502 също е с 3310 сензор, а Разер лично за мен освен детадер 2013 и даймондбек ,други добри мишки нямат!

Та това са моите предложения , като в двата ценови диапазона има и други сходни като качество и възможности продукти , но като цяло при едната ще имаш един от най-предпочитани падове за оптични мишки, при другата получаваш стойка за кабел ,като в комплекта на мишката има резервни крачета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи g502 e за предпочитане най малкото заради сензора......?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи g502 e за предпочитане най малкото заради сензора......?

За мен не е за предпочитане!

Първо е доста нов модел и отзивите от първа ръка за нея са малко, второ цената и(от 130лв.) на фона на други доказани модели!

SteelSeries Rival -115лв.

Mionix Naos 7000 - 120лв.

Zowie FK1 - 110лв.

Горните 3 модела за мен са правилният избор ,ако купувах в момента мишка от този клас!

Като в днешна дата зоито е най-апетитна. Най-евтина е в комплект с ZOWIE Camade и допълнителни крачета ,като това при горните конкуренти липсва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип в чуждите форуми, доста го харесват G502, също така и Steelseries Rival, последната я водят за една от най-удобните мишки.

Искам само да добавя. че съм си поръчал клавиатура Logitech G19. да;и съм направил правилният избор, ако не какво бихте ми препоръчали...?

П.П. Мога да я върна по куриера, понеже в момента пътува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера пристигна G502 модела, който в крайна сметка си харесах аз. Като първи впечатления:

+ Удобна, голяма, допълнителните тежести са плюс за хората които обичат по тежка мишка, супер бърза и прецизна, много добър софтуер за управление и настройки.

- За сега се сещам само за скрола, който на мен не ми харесва как работи в "заключен режим"

Ако някой го интересува нещо да пита, няма проблеми ще помагам с каквото мога. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам G700s, Цената е около 160,170лв, зависи от офертата, но силно я препоръчвам, особено ако ще използваш мишката за Гейминг. Голяма е и пасва идеално на ръката. Има 9 допълнителни бутона, 4 за палец, 3 за показалец и 2 за ляво и дясно на скролчето. Най-много ми допада, бутонът за освобождаване на скролчето да се върти свободно, много полезно и удобно. Батерията държи до 12 часа употреба, но пък се зарежда за час, час и половина. ако не държиш да е безжична има много други хубави модели на Logitech на цени дори под 150лв. Бих те посъветвал да изгледаш няколко ревюта в YouTube и да намериш това което търсиш. Така направих аз няколко месеца преди да си я купя и не съжалявам за цената. Аз немога без тая мишка признавам си и не бих я сменил нито за Razer нито за никаква друга. Успех в избора.

post-347428-0-36413800-1418050374_thumb.

post-347428-0-36968200-1418050381_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

G502 модела вече е закупен и съм много доволен. Сега имам проблеми с клавиатурата G19s https://www.kaldata.com/forums/topic/235457-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0-logitech-g19s/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...