Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на смартфон.

Препоръчан отговор

Здравейте! Предстои ми преподписване на договор към Te**nor и се чудя какъв телефон да си взема. За сега съм се спрял на Lenovo A 606 които ще ми излезе за 160лв с двугодишен договор и което ме устройва много! Искам да ви попитам какви са вашите мнения за този модел телефон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По ревюта на мен особено не ми харесва.

Приятел на баща ми има такъв, не струва, на лист е върховен на в реалноста...

Просто забива, не прави хубави снимки, а и жака за слушалките е преебан и не може да се слуша музика като хората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих ви препоръчал Nokia Lumia 630 или Sony Xperia L. Като характеристики са доста близки ,но примерно на лумиата батерията й е по-добра ,а пир експариата плюс е камерата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със Уиндоус 8 категорично няма да си взема.
Sony-то го има един приятел и ми се оплакваше, че забива и му издържа малко батерията. То и на леновото няма кои знае колко повече да издържа батерията.
Телефон ще го ползвам за браузване и да си проверявам пощата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да ви кажа ,в този ценови клас не може да се очакват чудеса. Какво мислите за XL и X2 на Nokia? 
Лично аз не бих си взел по никакъв начин Nokia с андроид ,но имам приятел ,който ползва XL и е много доволен. 
Колкото до забиването ,специално за телефоните от нисък клас е много по-добре да са с Windows 8.1 от колкото с андроид. Колкото до Win 8 той вече ни се ползва ,а 8,1 има значителни подобрения. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е максималния бюджет, имате ли възможност да си купите телефона на свободна цена, без обвързващи договори така телефона, ще ти излезе много по-скъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приемам други предложения! Ами не ми се дават повече от 250лв за телефон

Какъв е максималния бюджет, имате ли възможност да си купите телефона на свободна цена, без обвързващи договори така телефона, ще ти излезе много по-скъп.

Човека е дал бюджет и няма значение свободен или омъжен е апарата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човека е дал бюджет и няма значение свободен или омъжен е апарата.

Не видях, че е добавил максималния бюджет!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не видях, че е добавил максималния бюджет!!!!

Окей, няма лошо.

Скачай и предлагай, че той това чака.

Авторе, в Теленор погледни ALCATEL ONE TOUCH IDOL 2 - чудесен апарат е за парите си и гледам цената му с план е 180 лева.

Sony Xperia M2 също виж на цена 209.99 с план.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Окей, няма лошо.

Авторе, в Теленор погледни ALCATEL ONE TOUCH IDOL 2 - чудесен апарат е за парите си и гледам цената му с план е 180 лева.

M2 е чудесен телефон особено за музика! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Окей, няма лошо.

Че ти предложи най-добрите предложения за тези пари. Иначе лично, щях да предложа Алкатела на момчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че ти предложи най-добрите предложения за тези пари. Иначе лично, щях да предложа Алкатела на момчето.

Аз лично, за нуждите му, бих му предложил някаква lumia.

Там зацепването е в праисторията, върви гладко, и в 8.1 има падащо меню като на андроид.

Но той не иска, незнам защо. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване