Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

С 413 от Студенски град до Технополис ''Младост'' 4

nedqlkow

Препоръчан отговор

Здравейте,

някой пътувал ли е по маршрута Студентски град - Технополис ''Младост'' 4. Интересува ме горе долу колко време отнема придвижването от едната до другата точка с този автобус? Разбира се, ако има и други по-добри варианти, с радост ще ги чуя.

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от bogomilpetkov
      Къде сте на 8ми декември ? Предложаения ? 
    • от Лина Георгиева
      Здравейте!  ^_^
      Преди няколко месеца се нанесох в София. С преносим 4G модем от Vivacom на ограничен брой GB-ти на бърза скорост съм, които обаче много бързо ми свършват (в рамките на 2 седмици). Затова търся компромисен вариант с домашен интернет, който да делим с моята съквартирантка. 
      Ще е чудесно, ако е:
      1. С приблизително еднаква скорост на Upload и Download около 100mbitps
      2. Цена около 15-20 (25лв. макс)
      3. Без договор 
      4. По възможност, с включен рутер (безплатно, под наем или с еднократно заплащане)
      Много бях харесала офертата на Булсатком, но се оказа, че нямали покритие в Студентски град. Чувам и противоречиви мнения за Оптиком. Металан вече за съжаление няма (собственост е на Мтел?). А Близу сякаш не е оферта. С мобилни оператори не ми се обвързва повече сякаш. 
      Вие от кои доставчици сте доволни? Моля, препоръчайте ми! 
    • от Иван Д.
      Добър вечер търся си лаптоп от технополис. Търся го предимно за игрички но не разбирам много от лаптопи ако може да ми помогнете със съвет,препорука за някой модел и т.н . 
    • от Здравко Будаков
      Здравейте! Търся си нов лаптоп до 800-850 лв.(от Техномаркет или Технополис), на който да тръгват хубавите игри и да не сечат. Искам го най-вече за Fifa 14 и за някоя друга игра. Знам, че е много трудно да се намери, но ако някой знае да пише!
    • от NunZ
      Искам да си купя нов лаптоп и съм се спряла на два, но не знам кой да избера. Единият е от техномаркет- http://www.technomarket.bg/products/09126651/lenovo-ideapad-g580am-59366695
      а другият от технополис- http://www.technopolis.bg/b2c/details/518947/P11010101/Laptop-LENOVO-G580/59366690

Имат еднакви параметри, само че различни процесори. Искам да го използвам най-вече за филми, интернет и обработка на документи. Друго, което ме притеснява е, че Леновото от Техномаркет се предлага с ОС Linux- ще може ли да се махне и да се сложи Windows на лаптопа и дали няма да окаже негативно влияние върху капацитета му? Другото ми питане е, че ако ги поръчаш по интернет ти дават 5% отстъпка- дали не е някаква уловка, защото 40 лева подарък, за да натиснеш само едно копче ми се струва малко нереално- дефектни ли са лаптопите, които ти доставят от интернет?
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване