Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как от страница да печеля пари

Препоръчан отговор

Здравейте заглавието ясно казва къкво питам става въпрос за най-известната социална мрежа няма да пиша името за да не правя реклама та въпросът мим е как от страница да печеля пари

аз направих страница са няколко дена събра 90 лайка но как да направя това за печеленето

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 90 харесвания няма как да изкарваш пари. Иначе ако имаш едно над 20 хиляди фена, можеш да взимаш пари като постваш реклама на някакъв сайт (например 5 лева за пост), и съответно ти превеждат парите по банкова сметка  например. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С 90 харесвания няма как да изкарваш пари. Иначе ако имаш едно над 20 хиляди фена, можеш да взимаш пари като постваш реклама на някакъв сайт (например 5 лева за пост), и съответно ти превеждат парите по банкова сметк

ти четеш ли кво съм писал днес я направия кво искъш за 2 часа 90 лайка не са никък малко :x

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ти четеш ли кво съм писал днес я направия кво искъш за 2 часа 90 лайка не са никък малко :x

Е, хайде малко по- учтиво да се държим, и по- грамотно, просто ти казвам, че на този етап няма как да изкараш пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте заглавието ясно казва къкво питам става въпрос за най-известната социална мрежа няма да пиша името за да не правя реклама та въпросът мим е как от страница да печеля пари

аз направих страница са няколко дена събра 90 лайка но как да направя това за печеленето

Първо - на ти малко запетаи , , , , , , , ,  ,  , , , , , , ,  , , , , , , , ,  , да си имаш...

Второ - ако си мислиш, че 90 like са много - жестоко се лъжеш.

Трето - има много по-кадърни начини да изкараш пари от интернет...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо - на ти малко запетаи , , , , , , , ,  ,  , , , , , , ,  , , , , , , , ,  , да си имаш...

Второ - ако си мислиш, че 90 like са много - жестоко се лъжеш.

Трето - има много по-кадърни начини да изкараш пари от интернет...

пример ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да пишем правилно

А, иначе, парите, които ще изкараш по този начин, няма да ти стигнат дори да си платиш изразходваната електроенергия. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм лаик и не очаквах експерт да ме пита как се изкарват пари от

Още повече пък, в тази секция.

"Не били компютри ами компоти."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да пишем правилно

А иначе, парите, които ще изкараш по този начин, няма да ти стигнат дори да си платиш изразходваната електроенергия. ;)

Това не е негов проблем на този етап май. Докато мама и тати му купуват хардуера, го хранят и му плащат  електроенергията за какво да ги мисли тия разходи.

Човека търси някъде да клика и лайква и да капе нещо за банкети, алкохол и вносни цигари че за това не му е отпуснат бюджет. Той много скоро ще разбере че пари не се правят по този начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е негов проблем на този етап май. Докато мама и тати му купуват хардуера, го хранят и му плащат  електроенергията за какво да ги мисли тия разходи.

Човека търси някъде да клика и лайква и да капе нещо за банкети, алкохол и вносни цигари че за това не му е отпуснат бюджет. Той много скоро ще разбере че пари не се правят по този начин.

браво :д знам че пари се изкарват трудно не е да седиш пред компа и да идват ей така ама един фр ми каза ве можело доста да се печелело от тоя сайт и реших да питам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По добре на твоите години е да си изживееш детството , колкото по малко на компютъра , далече от фейс и игри - толкова по добре за теб  :D

Бягай сега навън и почвай с приятелите  :)

5565@396.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина има как да се печели. Аз лично продавам стари ФБ профили (верифицирани и с малко приятели) по 5-6$. Само на българи съм продавал, така че не знам как вървят цените в чужбина.
Но просто има случай в които съм продавал по 5 на ден, има и такива (както в момента) - в които не съм продавал от месец и нещо, така че не е сигурен доход ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина има как да се печели. Аз лично продавам стари ФБ профили (верифицирани и с малко приятели) по 5-6$. Само на българи съм продавал, така че не знам как вървят цените в чужбина.

Но просто има случай в които съм продавал по 5 на ден, има и такива (както в момента) - в които не съм продавал от месец и нещо, така че не е сигурен доход ;)

ами аз имам профил с 300 приятела някой дали ще го купи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това се вика предател, да си продаде приятелите на някой педофил. Момче, ти у ред ли си. По-добре се хвани нещо да работиш, има програми, които уреждат работа и за непълнолетни. Вярно с по-лек труд и на непълно работно време и заплата. В това число и на неграмотни експерти. Но поне труда е честен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се продават на педофили. Купуват ги хора които се занимават със SEO.

Иначе и да го купи някой, ще ти даде 4-5$ което е нищо...
Вземи гледай уроци за SEO, виж и в SoftUni уроците за програмиране. Това е начина да си вадиш парите през компютъра, ако не над 16 годишна възраст можеш да работиш на 4 часов работен ден с позволение на родител (Не съм сигурен за подробностите), така че има кафета колкото искаш иди и бачкай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се продават на педофили. Купуват ги хора които се занимават със SEO.

Иначе и да го купи някой, ще ти даде 4-5$ което е нищо...

Вземи гледай уроци за SEO, виж и в SoftUni уроците за програмиране. Това е начина да си вадиш парите през компютъра, ако не над 16 годишна възраст можеш да работиш на 4 часов работен ден с позволение на родител (Не съм сигурен за подробностите), така че има кафета колкото искаш иди и бачкай!

ок мерси на всички и аз реших не ми се занимава простотия според мен как да изтрия темата ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ок мерси на всички и аз реших не ми се занимава простотия според мен как да изтрия темата ?

Не можете да изтриете темата, прочетете точка 3/5 от правилата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване